Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Philippe Coutinho Getty Images / Jeroen Meuwsen/Soccrates / Na zdjęciu: Philippe Coutinho

Bundesliga. Philippe Coutinho przeszedł operację

Sebastian Szczytkowski
Sebastian Szczytkowski
Rehabilitacja piłkarza wypożyczonego z FC Barcelona do Bayernu Monachium rozpocznie się za około dwa tygodnie. Na razie Philippe Coutinho nie może przygotowywać się do wznowienia Bundesligi.

Brazylijczyk pojawiał się na boisku regularnie do czasu wstrzymania rozgrywek. Philippe Coutinho wystąpił w 32 meczach Bayernu Monachium, z których 22 były w Bundeslidze i strzelił w nich dziewięć goli. Klubowy kompan Roberta Lewandowskiego jest w Niemczech na zasadzie wypożyczenia z FC Barcelona.

W czasie przerwy w rozgrywkach Coutinho przeszedł badania i zdecydował się poddać operacji prawej kostki. "Zakończyła się ona powodzeniem. Polegała na usunięciu wolnych ciał stawowych. Coutinho będzie mógł rozpocząć rehabilitację za około 14 dni" - poinformował Bayern.

27-letni Brazylijczyk na razie nie może przygotowywać się do wznowienia Bundesligi, które jest planowane na maj. Jego dalsza przyszłość stoi pod znakiem zapytania. Bayern nie zamierza skorzystać z możliwości wykupienia pomocnika za 120 milionów euro, a zgodnie z medialnymi informacjami, również FC Barcelona nie chce zatrzymać go w klubie na kolejny sezon i przygotowuje się do sprzedaży.

Czytaj także: David Beckham zakłada piłkarską agencję menedżerską

Czytaj także: Kluby oparte na tradycyjnych wartościach najlepiej przejdą przez pandemię

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus. Michał Listkiewicz: Bałbym się wybiec na boisko, ale sędziowanie to służba i zawód. Inni pracująOglądaj Bundesligę NA ŻYWO w WP Pilot!

Czy Philippe Coutinho odejdzie latem z FC Barcelona?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL