Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Mats Hummels Getty Images / Alexandre Simoes/Borussia Dortmund / Na zdjęciu: Mats Hummels

Mats Hummels krytykuje piłkarzy korzystających z Tik Toka. "Tracę do nich szacunek"

Marcin Borciuch
Marcin Borciuch
Wśród piłkarzy zaczyna panować trend na korzystanie z Tik Toka. Mats Hummels podchodzi jednak dość krytycznie do tej mody. Przyznał, że staje się dla niego żałosna.

Z aplikacji Tik Tok zaczyna korzystać coraz więcej gwiazd światowego sportu, w tym piłkarzy. Jednym z nich jest Robert Lewandowski. Filmiki publikowane przez niego w serwisie obejrzało w sumie ponad 50 mln osób, polubiło ponad 5 mln, a jego konto obserwuje ponad milion użytkowników.

Jednak są sportowcy, którzy nie zamierzają w ogóle korzystać z Tik Toka. Jednym z nich jest Mats Hummels, obrońca Borussii Dortmund. Mistrz świata z 2014 r. przedstawił swoje spojrzenie na aplikację i jej użytkowników ze świata sportu.

- Jak patrzę na wszystkich sportowców, których uważam za znakomitych, wrzucających te swoje porąbane filmiki na Tik Toka, to powoli tracę do nich szacunek. To się robi żałosne - powiedział w podcaście "Gemischtes Hack".

ZOBACZ WIDEO: Czarny scenariusz dla polskiej piłki. "Koronawirus może spowodować, że niektóre kluby nie dadzą rady"

Obrońca BVB dodał też, że w czasie izolacji więcej czasu gra na konsoli. - Odkryłem w sobie 20-letnie dziecko PlayStation. Dzień wtedy szybciej upływa. Trening, jedzenie, gotowanie i PlayStation - mówił.

Spośród portali społecznościowych Mats Hummels korzysta m.in. z Facebooka, gdzie ma swój fanpage, Twittera i Instagrama.

Czytaj też:
Coutinho przeszedł operację
Duda ocenił Piątka

Komentarze (10):

 • Klaudia w Zgłoś
  Hummels to tak naprawdę bardzo prosty facet ( żeby nie powiedzieć prostacki)
  • S-E-B-A Zgłoś
   Klunej to są filmy dla ludzi twojego pokroju i rozumu właśnie ;)
   • Dżorcz Klunej Zgłoś
    Wszystko jest dla ludzi tylko z umiarem oczywiście, nie widzę w tym nic żałosnego a Hummels widocznie jest trochę sztywny jak widły nie powiem gdzie :D Humor to podstawa a to że Lewy go
    Czytaj całość
    posiada to bardzo dobrze bo przynajmniej tacy sztywniacy mają ból dupy o to. Robienie głupich min, wygłupianie się na filmikach jest jak najbardziej porządku, dowodzi tego że człowiek się nie starzeje tylko odzywa się gdzieś w nim to dziecko a powagę zostawmy dla sztywniaków :D
    Wszystkie komentarze (10)

    Komentarze (10)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL