Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Krzysztof Piątek YouTube / Hertha BSC / Na zdjęciu: Krzysztof Piątek

Bundesliga. Krzysztof Piątek chce być w formie. Jest gotowy do ciężkiej pracy

Dominika Pawlik
Dominika Pawlik
Choć nadal nie wiadomo dokładnie, kiedy ruszą rozgrywki Bundesligi, piłkarze nie przestają ćwiczyć. Krzysztof Piątek zapewnia, że jest gotowy na powrót.

Jeszcze kilka dni temu mówiło się o tym, że Bundesliga wróci do gry już 9 maja. Decyzja odnośnie wznowienia rozgrywek została jednak opóźniona i prawdopodobnie zostanie podjęta w przyszłym tygodniu. 

W Niemczech do tej pory odnotowano 160 tys. przypadków zakażenia koronawirusem, przy 6 tys. zgonów, co jest znacznie mniejszą liczbą niż w Wielkiej Brytanii, Włoszech czy Hiszpanii. Nadal jednak piłkarze nie wiedzą, kiedy znów zaczną rywalizować, by dokończyć sezon Bundesligi.

Krzysztof Piątek zapewnia jednak, że może już wracać, zamieścił zdjęcie na Instagramie, informując, że "jest gotowy znów na ciężką pracę". Strój sportowy mówi sam za siebie. 

Wiadomo, że zarówno polski napastnik, jak i pozostali piłkarze, nie próżnowali. Trenowali w domu, a także w klubie w małych grupach. Tak było również w Hercie Berlin. Sam Piątek skupia się na ciężkiej pracy. Wierzy, że tylko w ten sposób wróci do formy z Genoi i z początku w Milanie, gdy strzelał gola za golem.

Czytaj też:
Serie A. Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński mają wznowić treningi. SSC Napoli dostało zgodę
Piłka nożna. Klopp wspomina spięcie z Błaszczykowskim. Poszło o wypowiedź Polaka

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus przewartościował piłkarskie kontrakty. "Futbol jest przepłacony, ale to prawo rynku"Oglądaj Bundesligę NA ŻYWO w WP Pilot!

Czy Krzysztof Piątek wróci do dawnej formy strzeleckiej?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (4):

 • Dreg Zgłoś
  Krzysiu, Bundesliga to twoja równia pochyla uciekaj stamtąd.
  • Barłomiej Rej Zgłoś
   W Niemczech do tej pory odnotowano 160 tys. przypadków zakażenia koronawirusem, przy 6 tys. zgonów, co jest znacznie mniejszą liczbą niż w Wielkiej Brytanii.....a w GB 182
   Czytaj całość
   tyś....faktycznie w Niemczech znacznie mniej....ten niemiecki portal nie da złego słowa napisać o swoich pracodawcach..... powinni zakazać działalności propagandowej obcym mediom na terenie RP
   • Dżorcz Klunej Zgłoś
    Nie ma lipy, ja wierzę że Krzychu nie raz jeszcze zaskoczy wszystkich. Najlepsze to zdjęcie powyżej "Gościu masz jakiś problem?" :DD
    Wszystkie komentarze (4)

    Komentarze (4)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL