Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Arkadiusz Milik Z prawej Piotr Zieliński Getty Images / Francesco Pecoraro / Na zdjęciu: Arkadiusz Milik. Z prawej Piotr Zieliński

Serie A. Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński mają problem. Napoli nie zapłaci wynagrodzeń za maj

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Włosi informują, że piłkarze Napoli nie dostaną wynagrodzeń za maj. Właściciel klubu wykorzystuje przepisy, które zostały wprowadzone na czas pandemii koronawirusa.

Kilka dni temu włoskie kluby wznowiły treningi. Nie inaczej jest w SSC Napoli, gdzie piłkarze ćwiczą w mniejszych grupach. Wszyscy wciąż czekają na decyzję, czy obecny sezon Serie A zostanie dokończony.

Ciekawe informacje podaje dziennikarz Mimmo Malfitano z "La Gazzetta dello Sport". Okazuje się, że zawodnicy Napoli nie dostaną wynagrodzeń za maj. Taką decyzję bez konsultacji z piłkarzami podjął Aurelio De Laurentiis.

Właściciel klubu wykorzystuje przepisy, które zostały wprowadzone na czas pandemii koronawirusa. Wcześniej zamroził wypłaty za marzec i kwiecień. Tym samym Piotr Zieliński, Arkadiusz Milik i reszta zawodników będą już trzeci miesiąc bez wynagrodzenia.

Malfitano dodaje, że właściciel w końcu będzie musiał spotkać się z zawodnikami. Obie strony będą musiały wypracować porozumienie. Wynagrodzenia są bowiem tylko zamrożone.

Transfery. Arkadiusz Milik planem B Juventusu. Priorytetem napastnik z Manchesteru City >>

Transfery. Serie A. Włoskie media: Piotr Zieliński coraz bliżej przedłużenia kontraktu >>

ZOBACZ WIDEO: Bundesliga. Bayern przygotowuje się do powrotu. "Wszyscy piłkarze są odizolowani"Rozgrywki Serii A TIM możesz oglądać w WP Pilot

Komentarze (3):

Komentarze (3)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL