Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Mohamed Salah Getty Images / Clive Rose / Na zdjęciu: Mohamed Salah

Wpadka uzbrojonych złodziei. Podczas skoków zakładali maski Mohameda Salaha

Krzysztof Gieszczyk
Krzysztof Gieszczyk
Słynny piłkarz Liverpoolu nie wiedział, że przestępcy wykorzystali jego wizerunek, żeby okradać sklepy. Cała czwórka jest już w rękach policji.

Oryginalne zachowanie złodziei w Egipcie. Do napadów przygotowali maski z wizerunkiem Mohameda Salaha, słynnego piłkarz z Egiptu, który występuje w Liverpoolu. To zawodnik znany na całym świecie, który we angielskim klubie wyrósł na gwiazdę wielkiego formatu.

Wykorzystali to przestępcy, którzy napadali w Kairze na sklepy. Czterech mężczyzn założyli na twarze papierowe maski. W ten sposób kamery rejestrowały przestępstwa dokonywane przez gang "Salahów".

W końcu wpadli, kiedy policjanci zauważyli ich podczas ataku na sklep przy ulicy Hassanein Heikal, jak podaje goal.com. Uzbrojonych przestępców zauważyli policjanci. Ruszyli w pogoń i złapali całą czwórkę. Okazało się, że są znani policji i mają na koncie już inne napady.

Przedstawiciele prawa pokazali złapanych przestępców i rekwizyty znalezione przy nich. W oczy rzucają się oczywiście maski z Salahem.

CZYTAJ TAKŻE Premier League. Miły gest Mohameda Salaha. Wysłał prezent 8-latkowi, który stracił nogę w wybuchu

CZYTAJ TAKŻE Bundesliga. Robert Lewandowski doceniony. Pokonał Ronaldo, Mbappe i Salaha

ZOBACZ WIDEO: Ekspert ocenia powrót Bundesligi. "Dynamika zdarzeń jest olbrzymia. To jak serial na Netfliksie"

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL