Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Sinisa Mihajlović Getty Images / Paolo Bruno / Na zdjęciu: Sinisa Mihajlović

Serie A. Sinisa Mihajlović nie przestaje zaskakiwać. Wygrał z białaczką i zaczął treningi

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Sinisa Mihajlović czuje się już na tyle dobrze, że postanowił popracować nad formą. Codziennie wykonuje trening, który ma sprawić, że odzyska dawną formę.

Wszystko wskazuje na to, że Sinisa Mihajlović najgorsze ma już za sobą. Serb przez wiele miesięcy walczył o życie, gdy okazało się, że choruje na białaczkę. Po licznych chemioterapiach od lekarzy otrzymał informację, że wygrał ze śmiertelną chorobą.

51-latek niedawno wrócił do pracy i prowadzi treningi Bologny. Włoskie media jednak informują, że dodatkowo wziął się za siebie. Codziennie ćwiczy, by wrócić do dawnej formy.

Serbski szkoleniowiec codziennie od 6 maja przez godzinę biega dookoła boiska. Następnie wykonuje serię brzuszków. "Trenuje niemal tyle samo, co jego zawodnicy" - pisze portal football-italia.net. To tylko pokazuje, że Mihajlović czuje się już lepiej po walce z białaczką.

We Włoszech nadal nie wiadomo, czy uda się dokończyć sezon Serie A. Drużyna Mihajlovicia cały czas ma szanse na awans do Ligi Europy. Bologna zajmuje dziesiąte miejsce, ale do szóstego Napoli traci tylko pięć punktów.

Czytaj także:
Sinisa Mihajlović o przyszłości Zlatana Ibrahimovicia. "Na pewno nie zostanie w Milanie"
Jest ładna i lubi eksponować swoje ciało. Zobacz zdjęcia córki Sinisy Mihajlovicia

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus. Czy mecze piłkarskie są bezpieczne? Specjalista nie ma wątpliwości. "Duńskie badania to potwierdzają"Oglądaj Serie A NA ŻYWO w WP Pilot!

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL