Najnowsze Wyniki/Kalendarz
(od lewej) Georgina Rodriguez, Cristiano Ronaldo i Dolores AveiroGetty Images / Nicolò Campo/LightRocket / Na zdjęciu: (od lewej) Georgina Rodriguez, Cristiano Ronaldo i Dolores Aveiro

Matka Cristiano Ronaldo przestała obserwować jego partnerkę. Jedno kliknięcie wywołało lawinę plotek

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Po tym, jak Dolores Aveiro przestała na Instagramie obserwować Georginę Rodriguez, w sieci pojawiły się plotki o końcu jej związku z Cristiano Ronaldo. Okazuje się, że matka piłkarza jednym pomyłkowym kliknięciem wywołała lawinę domysłów.

Portugalskie media zauważyły, że Dolores Aveiro przestała na Instagramie obserwować Georginę Rodriguez i natychmiastowo wyciągnęły wniosek: to koniec związku pomiędzy nią i Cristiano Ronaldo. Wniosek ten był błędny. Zakochana i szczęśliwa para doniesienia mediów przyjęła z olbrzymim zdziwieniem.

Sama matka Cristiano Ronaldo zaprzeczyła rozłamowi pomiędzy synem i jego partnerką. Poprosiła swoją córkę o napisanie postu na Instagramie, który wyjaśnił całą sytuację. 

"To było niezamierzone. Jak wiecie, korzystam z Instagrama tylko powierzchownie. Nic z niego nie rozumiem. Jeśli przestałabym obserwować moją synową, to była to nieostrożność. Nacisnęłam guzik, nie wiedząc, jaki będzie efekt. Przestańcie tworzyć historię. Tylko dzieci i głupi ludzie myślą, że przestając się obserwować, jest się w konflikcie" - napisała Aveiro.

Matka piłkarza dodała, że wie jedynie jak publikować zdjęcia i czytać komentarze. Zaapelowała o to, by nie tworzyć plotek na temat życia jej syna i jego partnerki.

Czytaj także:
Bundesliga. Rafał Gikiewicz - niechciany bohater Unionu
Transfery. Serie A. Sytuacja w Napoli coraz bardziej napięta. Arkadiusz Milik jest zirytowany

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Beckham wciąż ma to coś. Nie dał szans synowi w popularnej grze

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL