Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Anna Lewandowska Newspix / Press Focus / Na zdjęciu: Anna Lewandowska

Anna Lewandowska dumna ze swojej mamy. Niedługo premiera wyjątkowego filmu

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Anna Lewandowska nie kryje dumy ze swojej mamy Marii Stachurskiej. Ta wyreżyserowała film o Stanisławie Leszczyńskiej, która odebrała ponad 3 tysiące porodów w obozie koncentracyjnym.

Żona napastnika reprezentacji Polski 6 maja kolejny raz została mamą. Na świat przyszła druga córka Anii i Roberta Lewandowskich - Laura.

Lewandowska od rana śledziła program "Dzień Dobry TVN", w którym udział wzięła jej mama - Maria Stachurska. Świeżo upieczona babcia nakręciła bowiem film o Stanisławie Leszczyńskiej, która w 1943 roku trafiła do obozu Auschwitz-Birkenau, gdzie później została położną. Leszczyńska miała odebrać w nieludzkich warunkach ponad 3 tysiące porodów. 

Stachurska jest cioteczną wnuczką Leszczyńskiej i z tego względu postanowiła przybliżyć jej bohaterstwo szerszej publiczności. - Ona nigdy nie robiła nic, co byłoby sprzeczne z jej sumieniem - powiedziała. 

Realizacja filmu trwała 2,5 roku, a jego premiera odbędzie się podczas 60. Krakowskiego Festiwalu Filmowego, który wystartuje 31 maja. 

Anna Lewandowska nie kryła dumy ze swojej mamy, o czym można było przekonać się śledząc jej InstaStories.

Czytaj także:
Bundesliga. Trzech plus jeden. Polski fenomen w Dortmundzie
Legenda reprezentacji Niemiec: Lewandowski jest wybitny, Haaland nie pobije jego rekordu

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Robert Lewandowski założył maseczkę i... popełnił błąd. Celowo

Komentarze (4):

 • Jan Kozietulski Zgłoś
  Prosto ze stajni Bobków lewaty[…]a. Aż strach się bać. Prawie 60-letnia babcia postanowiła właśnie zostać reżyserem i popełniła dzieło o protoplastach Bobklowej lewaty[…]a. O
  Czytaj całość
  czym informuje Ossowki - błyskotliwy tzw. „redaktor” ze stajni słynnego bossa medialnego Kołodziejczyka. Szefa „Trybuny Bobków lewaty[…]a? Producentem dzieła filmowego będzie podobno Leonardo da Vinci znany szerokiej publiczności jako ……..Bobek lewaty[...]a.
  • Bernadette Kacer Zgłoś
   OSSOWSKI zalap sie na nadwornego zlotoustnego piewce Lewych !! Rozumek tak maly , ze NIE widzi braku zwiazku tematyki swoich bzdetow ze sportem ?? Jeszcze fotka dolaczona ,aby nie
   Czytaj całość
   bylo watpliwosci !!
   • kurad Zgłoś
    Sportowe Fakty zajmują się tylko Drewniakiem i jego pokraczną babą oraz ich familią ! Tych dwoje buraków są jak wirus który rozpanoszył się już wszędzie !
    Wszystkie komentarze (4)

    Komentarze (4)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL