Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Cristiano Ronaldo Getty Images / Daniele Badolato - Juventus FC / Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo z piłką potrafi zrobić wszystko. Zobacz niesamowity trick Portugalczyka

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Cristiano Ronaldo to jeden z najlepszych piłkarzy w historii. Portugalczyk ma świetną technikę, a z piłką potrafi zrobić wszystko. Filmik z jego trikiem budzi wielkie zainteresowanie fanów.

Portugalczyk przyzwyczaił kibiców do tego, że prezentuje sztuczki z piłką. Podczas jednego z treningów Juventusu Turyn, Cristiano Ronaldo pokazał kolejny trik. Bez problemów trafił piłką do kosza. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że zrobił to nogą.

Filmik opublikowano w mediach społecznościowych Juventusu Turyn. Nagranie budzi wielkie zainteresowanie kibiców włoskiego klubu. Doceniają oni umiejętności techniczne, jakimi dysponuje portugalski piłkarz.

Juventus przygotowuje się w ośrodku treningowym do wznowienia rozgrywek Serie A. Wciąż nie jest znana dokładna data, kiedy piłkarze włoskiej ekstraklasy wrócą na boiska. Wszystko zależy od rozwoju sytuacji epidemicznej we Włoszech. 

Cristiano Ronaldo zanim wrócił do Włoch, kilka tygodni spędził w rodzinnej posiadłości na Maderze. Tam wraz ze swoimi najbliższymi uciekł przed epidemią koronawirusa. Nie oznacza to jednak, że tylko odpoczywał. Regularnie trenował i dbał o formę, by po powrocie na boisku wciąż być w wysokiej dyspozycji.

Czytaj także:
Bundesliga. Borussia - Bayern. Dobra sytuacja mistrzów Niemiec. Bayern bez zmian
Wiemy, jak będzie wyglądać organizacja meczów po wznowieniu rozgrywek w Polsce. Stadiony zmienią się nie do poznania

ZOBACZ WIDEO: #dziejsięwsporcie: co za przyjęcie piłki przez młodego Ukraińca! Nagranie podbija internetRozgrywki Serii A TIM możesz oglądać w WP Pilot

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL