Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Robert Lewandowski Getty Images / Alexander Hassenstein / Na zdjęciu: Robert Lewandowski

Apartament Roberta Lewandowskiego za 35 mln zł. Jest spa i pokój do gry w golfa

Krzysztof Gieszczyk
Krzysztof Gieszczyk
Robert Lewandowski zainwestował zarobione pieniądze w nowoczesny apartament w Warszawie. Polski piłkarz ma luksusowe warunki i 192 m do dyspozycji.

Angielski "The Sun" pokazał mieszkanie Anny i Roberta Lewandowskich. Piłkarz Bayernu jest w czołówce najlepiej zarabiających zawodników świata, więc może pozwolić sobie na mieszkanie w luksusowych warunkach. Lewandowscy mają apartament w centrum Warszawy warty ok. 35 mln zł.

Lewandowski zarabia, wg "Sun", rocznie ok. 140 mln zł, na co składa się pensja z Bayernu, jak i kontrakty reklamowe. Apartament przy ulicy Złotej to jedna z inwestycji piłkarza. Ogromne mieszkanie zostało kupione w 2016 roku. Widać z niego całą Warszawę, a jedno ze zdjęć pokazuje widok na pobliski Pałac Kultury i Nauki.

Wielkie okna od podłogi po sufit pozwalają na odpowiednie wrażenia. Lewandowscy mają do dyspozycji nie tylko nowoczesną kuchnię, ale także symulator gry w golfa w jednym z pokoi. Do tego na terenie budynku, gdzie mieści się 192-metrowy apartament, znajduje się nowoczesne SPA, basen i centrum rekreacyjne.

Na jednym ze zdjęć w "The Sun" widać nawet fortepian. - Wybór mojego nowego mieszkania był podyktowany względami praktycznymi. To jedna z najlepszych rezydencji w Polsce, na miejscu mam zapewniony program treningowy na odpowiednim poziomie, a do pełnowymiarowego basenu, siłowni czy spa mam kilka minut windą - powiedział Robert Lewandowski dla "Luxurious Magazine".

Fot. thesun.co.ukFot. thesun.co.uk
Fot. thesun.co.ukFot. thesun.co.uk
Fot. thesun.co.ukFot. thesun.co.uk
CZYTAJ TAKŻE Bundesliga. Lewandowski czy Haaland? Były trener Legii porównuje. "Polak jest fantastyczny od 10 lat"

CZYTAJ TAKŻE Dzień Matki. Piękny wpis Roberta Lewandowskiego. "Kocham cię mamo"

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Robert Lewandowski założył maseczkę i... popełnił błąd. Celowo

Komentarze (22):

Wszystkie komentarze (22)

Komentarze (22)

×
    Wszystkie komentarze (22)
    PRZEJDŹ NA WP.PL