Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Anna Lewandowska Newspix / Rafał Oleksiewicz / Na zdjęciu: Anna Lewandowska

"The Sun". Anna Lewandowska wśród najseksowniejszych WAG

DP
Bundesliga rozkręca się na dobre, a media z innych krajów tęsknie spoglądają w stronę Niemiec. "The Sun" wziął pod lupę WAGs Bayernu Monachium i jako czołową wybrał Annę Lewandowską.

Bayern Monachium zawsze walczy w Bundeslidze o najwyższe cele, więc to zrozumiałe, że partnerki piłkarzy występujących w tym klubie są najbardziej popularne. "The Sun" zrobił research w temacie przy okazji starcia Borussii Dortmund z Bayernem Monachium.

"Gwiazdy Bundesligi mają u boku dopingujące je partnerki: w tym wspaniałą dietetyczkę czy właścicielkę hotelu" - czytamy. Żony i partnerki zawodników nie zapominają o Oktober Fest, wówczas social media zalewają fotki w tradycyjnych bawarskich strojach. To bardzo podoba się fanom.

O Annie Lewandowskiej napisano na samym początku teksty zatytułowanego "Seksowne WAGs Bayernu Monachium", opisując ją, jako żonę najlepszego strzelca Bayernu Monachium, Roberta. Para wzięła ślub w 2013 roku.

ZOBACZ WIDEO: Dosadna opinia na temat startu Bundesligi. "Fatalnie to wygląda"

"Podobnie jak mąż, jest doskonałą sportsmenką. Zdobyła 29 medali w karate. W ostatnich latach zwracała uwagę na zdrowie oraz odżywianie. Ma własny blok, a także linię produktów spożywczych. Pomogła także Robertowi osiągnąć szczyt sprawności fizycznej, modyfikując jego dietę. To poprawiło jego wyniki na boisku" - piszą dziennikarze "The Sun".

Poza tym wspomniano również o Julii Vigas, partnerce Thiago Alcantary, Linie Meyer od Joshuy Kimmicha. Wymieniono też żonę Ivana Perisicia - Josipę, a także małżonkę Thomasa Mullera - Lisę. Nie zabrakło także świeżo upieczonej WAG Jany Wellenhofer od Manuela Neuera. Wspomniano też Aline Brum Javiego Martineza, z tym, że para się rozstała.

Czytaj też:
Real Madryt mógł kupić Roberta Lewandowskiego za 20 milionów euro. Teraz może żałować
Apartament Roberta Lewandowskiego za 35 mln zł. Jest spa i pokój do gry w golfa

Komentarze (19):

Wszystkie komentarze (19)

Komentarze (19)

×
    Wszystkie komentarze (19)
    PRZEJDŹ NA WP.PL