Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Cristiano Ronaldo (z prawej) wraz ze swoim synem Instagram / Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo (z prawej) wraz ze swoim synem

Cristiano Ronaldo na wycieczce rowerowej z całą rodziną

Dominika Pawlik
Dominika Pawlik
Piłkarz Juventusu Turyn wrócił do Włoch, przeszedł obowiązkową kwarantannę. Teraz Cristiano Ronaldo czeka na wznowienie ligi, a treningi przeplata z aktywnościami z rodziną.

Na początku maja Cristiano Ronaldo wrócił do Turynu po blisko dwumiesięcznej kwarantannie spędzonej na rodzimej Maderze. Oczywiście cały czas trenował na własną rękę, żeby być w odpowiedniej formie, kiedy zostanie podjęta o wznowieniu Serie A. 

Głównie jednak spędzał czas z rodziną i rejestrował to w swoich mediach społecznościowych. Do Turynu nie pojechał jednak sam, ale oczywiście z całą swoją rodziną. Najpierw razem przebywali w domu, a następnie piłkarz miał wykonane testy na koronawirusa. Ostatecznie trenuje już z całą drużyną. 

W czasie wolnym postanowił jednak spędzić czas aktywnie i z najbliższymi wybrał się na wycieczkę rowerową. Towarzyszyła mu oczywiście Georgina Rodriguez, a także dzieci: Cristiano Ronaldo junior, bliźniaki Eva i Mateo, a także mała Alana, którą w specjalnym foteliku wiozła mama. 

13 czerwca zostaną dokończone półfinały Coppa Italia, a 20 czerwca piłkarze w Serie A wznowią walkę o mistrzostwo Włoch. Liga dostała zielone światło od rządu.

Czytaj też:
PKO Ekstraklasa. Jacek Kiełb nie poddaje się przed wznowieniem ligi. Korona Kielce zawsze wychodziła z opresji
Dobre wieści od Zespołu Medycznego PZPN. W PKO Ekstraklasie wszyscy zdrowi

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Beckham wciąż ma to coś. Nie dał szans synowi w popularnej grze

Czy Juventus zostanie mistrzem Włoch?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL