Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Radosław Sobolewski PAP / Artur Reszko / Na zdjęciu: Radosław Sobolewski

PKO Ekstraklasa: Jagiellonia - Wisła P. Radosław Sobolewski pochwalił grę swojej drużyny. "Bardzo duża metamorfoza"

Kuba Cimoszko
Kuba Cimoszko
- Rozczarował mnie ten remis, ale podobała mi się gra zespołu. Była to bardzo duża metamorfoza w porównaniu z meczem przeciwko Koronie Kielce (1:4) w ubiegłym tygodniu - powiedział trener Radosław Sobolewski po spotkaniu Wisły z Jagiellonią (2:2).

Wisła Płock zremisowała 2:2 (1:0) z Jagiellonią Białystok w wyjazdowym meczu 28. kolejki PKO Ekstraklasy. Zwycięstwo straciła w doliczonym czasie gry. - Zawsze gramy po to, aby zdobyć 3 punkty, a dziś ich nie nie mamy. Z tego powodu na pewno nie jestem zadowolony - nie krył trener Radosław Sobolewski na konferencji prasowej.

- Rozczarował mnie ten remis, ale podobała mi się gra zespołu. Była to bardzo duża metamorfoza w porównaniu z meczem przeciwko Koronie Kielce (1:4) w ubiegłym tygodniu. Widziałem zespół zorganizowany, walczący jeden za drugiego, potrafiący dobrze operować piłką i umiejący wyjść z szybkimi akcjami - dodał 44-latek. 

Brak wygranej znacznie ograniczył szanse Wisły na awans do grupy mistrzowskiej. Sobolewski jednak nie składa broni i nadal wierzy w swoich podopiecznych. - Przed nami kolejny mecz, który odbędzie się już za 3 dni. Zawsze działam w życiu tak, żeby zdobyć upragnione zwycięstwo i to też przekazuję chłopakom. To będzie kolejna szansa na wygraną - podsumował.

Kolejnym rywalem płocczan będzie Śląsk Wrocław.

Jesus Imaz: Nie gniewam się na Jagiellonię

ZOBACZ WIDEO: Znany specjalista ostro o powrocie kibiców na stadiony. "Może nas czekać ogromny wzrost zachorowań"

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL