Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Maciej Rybus Getty Images / TF-Images / Na zdjęciu: Maciej Rybus

Transfery. Maciej Rybus zmieni klub. Reprezentant Polski opuści Rosję

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Maciej Rybus latem opuści drużynę Lokomotiwu Moskwa. Agent reprezentanta Polski potwierdził, że piłkarz swoją karierę będzie kontynuował w Turcji.

Kontrakt Macieja Rybusa z Lokomotiwem Moskwa ważny jest do 30 czerwca i nie zostanie przedłużony. Reprezentant Polski odejdzie z rosyjskiego klubu i wszystko wskazuje na to, że swoją karierę będzie kontynuował w Turcji. Jego agent Mariusz Piekarski w rozmowie z portalem sports.ru powiedział o tym kierunku transferu.

- Osiągnęliśmy wstępne porozumienie z klubem ze Stambułu - powiedział agent piłkarza. W ciągu dziesięciu dni piłkarz ma podpisać wstępną umowę, a następnie musi przejść testy medyczne. Od ich wyniku zależy, czy Rybus trafi do tureckiej drużyny.

Piekarski nie poinformował o jaki klub konkretnie chodzi. Według medialnych spekulacji pozyskaniem reprezentanta Polski zainteresowany było Fenerbahce Stambuł.

Maciej Rybus do Lokomotiwu trafił w lipcu 2017 roku z Olympique Lyon. W sezonie 19/20 rozegrał 14 spotkań ligowych, w których zaliczył 4 asysty. Portal transfermarkt.de wycenia jego wartość na 2,4 mln euro.

Czytaj także:
Radosław Majewski będzie trenował ze Zniczem Pruszków. "Jestem naładowany"
Liga Europy. Media: Dwa miasta są gotowe do przejęcia finału, a Gdańsk poczeka do 2021 r.

ZOBACZ WIDEO: Krzysztof Simon nie wierzy w reżim sanitarny na stadionach. "Życzę powodzenia temu, kto będzie miał nad tym zapanować"

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL