Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Mario Balotelli Getty Images / MB Media/ / Na zdjęciu: Mario Balotelli

Turcja. Media: Mario Balotelli łączony z trzema klubami. Przyszły dyrektor Fenerbahce komentuje

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Media donoszą, że Mario Balotelli jest łączony z trzema drużynami. Swoje stanowisko w sprawie jego ewentualnego transferu do Fenerbahce zajął już przyszły dyrektor sportowy tego klubu.

Mario Balotelli jest piłkarzem, który lubi wzbudzać dużo kontrowersji. W pierwszym tygodniu czerwca włoskie media podały, że prezydent Brescii Calcio stracił do niego cierpliwość i postanowił wysłać mu pismo z informacją o natychmiastowym rozwiązaniu kontraktu.

Wobec tego Balotelli znalazł się na lodzie i musi szukać nowego pracodawcy. Kto nim zostanie? Na razie trudno to stwierdzić. Z Turcji płyną doniesienia, że jest on wiązany z takimi zespołami jak chociażby Galatasaray Stambuł, Besiktas Stambuł czy Fenerbahce Stambuł.

Portal fanatik.com.tr informuje, że do Fenerbahce Stambuł wpłynęła wiadomość, iż 29-latek jest gotowy podpisać trzyletni kontrakt z gwarancją pensji na poziomie 3 milionów rocznie. 

Zarząd klubu poinformował o tej ofercie Emre Belozoglu, który będzie dyrektorem sportowym Fenerbahce Stambuł w przyszłym sezonie. On stanowczo sprzeciwił się takiemu transferowi. Stwierdził, że Balotelli jest zbyt problematycznym piłkarzem, co pokazywał praktycznie w każdej drużynie. 

Czytaj także:
- Piotr Zieliński wciąż nie ma nowej umowy. Pojawiła się zaskakująca przeszkoda

- Robert Lewandowski za Sergio Aguero w Manchesterze City? Były piłkarz komentuje 

ZOBACZ WIDEO: Krzysztof Simon nie wierzy w reżim sanitarny na stadionach. "Życzę powodzenia temu, kto będzie miał nad tym zapanować"Rozgrywki Serii A TIM możesz oglądać w WP Pilot

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL