Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Przyszłe gwiazdy Brazylii w Man Utd

Bartosz Zimkowski
Bartosz Zimkowski
Od poniedziałku brazylijscy bliźniacy: Fabio i Rafael będą trenować z Manchesterem United. 17-letni piłkarze już 1,5 roku temu podpisali wstępne kontrakty z Czerwonymi Diabłami i początkowo mieli przylecieć na Wyspy po zakończeniu bieżącego sezonu.

Ostatecznie trafili do Anglii pół roku wcześniej, ale nie będą mogli uczestniczyć w żadnych meczach w tym sezonie. Dopiero jak ukończą 18 lat, to wówczas będą mogli występować w spotkaniach w Anglii.

Skauci Manchesteru United wypatrzyli ich na turnieju młodych talentów w Hong Kongu. Rafael gra na prawej obronie, a Fabio na lewej stronie defensywy. - Po ośmiu wizytach w Manchesterze United przyjedziemy, aby zamieszkać na stałe w Anglii - opowiada Rafael. - W minionych dwóch latach byliśmy tam trzy razy w ciągu trzech miesięcy. Trenowaliśmy przez 10 dni i wracaliśmy do Fluminese. Tym razem przyjedzie cała rodzina: ojciec, matka i nasz starszy brat z żoną - zakończył Rafael.

Brazylijscy bliźniacy są uznawani za wielkie talenty i już wkrótce mogą szaleć po obu stronach defensywy Manchesteru United.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL