Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Antonio Filippini tonie we łzach Twitter / DAZN Italia / Na zdjęciu: Antonio Filippini tonie we łzach

Smutne obrazki we Włoszech. Trener rozpłakał się podczas minuty ciszy

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Szkoleniowiec AS Livorno Calcio (Serie B) nie wytrzymał. Podczas minuty ciszy ku czci ofiar koronawirusa Antonio Filippini zaczął płakać. To ze względu na to, że przez zarazę z Chin stracił matkę.

Przejmujące obrazki zostały utrwalone przez kamery przy okazji sobotniego starcia włoskiej Serie B AS Livorno Calcio - AS Cittadella (0:2). Przed rozpoczęciem tego meczu minutą ciszy uczczono ofiary koronawirusa. 

Wówczas szkoleniowiec gospodarzy nie wytrzymał. Jak opisuje "The Sun", Antonio Filippini był bardzo rozemocjonowany, a do jego oczu napłynęły łzy. To z uwagi na to, że w kwietniu stracił matkę, która zmarła po zakażeniu koronawirusem.

46-latek debiutuje w roli trenera. Z pewnością jest to dla niego trudne, że jego matka nie może zobaczyć, jak radzi sobie w tej roli. Choć od jej śmierci minęło już trochę czasu, Filippini nadal mocno to przeżywa.

Włoch karierę skończył w 2011 roku. Jego ostatnim klubem była Brescia Calcio, w której również zaczynał swoją przygodę z piłką nożną. Grał też w takich drużynach jak US Palermo, Lazio Rzym czy AS Livorno.

Czytaj także:
Dariusz Dziekanowski wymienia słabe strony Legii Warszawa. W europejskich pucharach może być problem

Robert Lewandowski wyróżniony przez Bundesligę. Nazwano go "łamaczem rekordów"

ZOBACZ WIDEO: Wraca liga rosyjska. Grzegorz Krychowiak: Mam ogromne zaufanie do ludzi, którzy dali nam zielone światłoZapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL