Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Wojciechowski: Sarvas to największe osiągnięcie

Michał Gąsior
Michał Gąsior
Józef Wojciechowski, właściciel Polonii Warszawa jest przekonany, że jego zespół w nadchodzącym sezonie będzie mocny. Planuje przeprowadzenie kolejnych transferów, a za największy sukces uważa sprowadzenie Brazylijczyka Marcelo Sarvasa - donosi Przegląd Sportowy.

Polonia Warszawa w czwartek po południu rozegra swój czwarty mecz w eliminacjach Ligi Europejskiej. Dwa zwycięstwa i jedna porażka to słaby bilans, mając na uwadze, że Czarne Koszule mierzyły się z amatorami.

Rewanż z Juvenes/Dogana z San Marino na pewno nie będzie spacerkiem. W pierwszym meczu Polonia wygrała tylko 1:0. - Widać, że ta drużyna cały czas jest w budowie. Sprowadzimy jeszcze kilku piłkarzy, dlatego na razie ciężko oceniać ją jako kompletny zespół. Ale nawet w tych pierwszych meczach kilku zawodników pokazało kawałek dobrej gry - ocenia Józef Wojciechowski.

Szefowie warszawskiego klubu w tym okienku transferowym sprowadzili już kilku piłkarzy. Na Konwiktorskiej zjawił się między innymi 28-letni Marcelo Sarvas. - Brazylijczyk świetnie sprawdza się jako rozgrywający, może doskonale dyrygować grą za Radka Majewskiego. Sarvas to nasze największe osiągnięcie tego okienka transferowego - przekonuje Wojciechowski.

Prezes Czarnych Koszul jest spokojny o rewanż z zespołem z San Marino, mimo że pierwszy mecz rozczarował. - Traktowałem spotkanie z Juvenesem/Dogana bardziej jako sparing niż mecz o życie. Mogliśmy wygrać 7:0, ale zabrakło trochę szczęścia, pogoda nie pomagała, było naprawdę gorąco, no i ich bramkarz był doskonały. Podobno już następnego dnia dostał oferty z ligi włoskiej. Myślę, że w rewanżu wygramy dużo wyżej - dodaje właściciel firmy J.W. Construction.

Komentarze (3):

Komentarze (3)

PRZEJDŹ NA WP.PL