Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Robert i Anna Lewandowscy Instagram / Na zdjęciu: Robert i Anna Lewandowscy

Rekordowy majątek Lewandowskich. Kwota robi wrażenie!

Karol Wasiek
Karol Wasiek
Tygodnik "Wprost" wyliczył majątek Anny i Roberta Lewandowskich na gigantyczną kwotę pół miliarda złotych. W zestawieniu najbogatszych Polaków najpopularniejsza para sportowa zajęła 80. pozycję (awans z 88. miejsca).

Tygodnik "Wprost" - jak co roku - opublikował listę 100 najbogatszych Polaków. Nie mogło na niej zabraknąć oczywiście sportowych akcentów. Na 80. miejscu znalazła się rodzina Lewandowskich (Anna i Robert).

Dziennikarze "Wprost" wyliczyli ogólny majątek Lewandowskich na zawrotną kwotę pół miliarda złotych!

Piłkarz nie tylko zarabia ogromne pieniądze na boisku, ale znakomicie też je inwestuje. Na początku roku Lewandowski został został ambasadorem... kawy. Swoim wizerunkiem promuje produkt "RL9", który dostępny są w trzech wariantach - espresso, crema i gold (rozpuszczalna).

To kolejny nowy rynek, na który wkroczył kapitan reprezentacji Polski. Wcześniej wyszło na jaw, że Lewandowski jest zaangażowany w powstanie dwóch restauracji. Jedna z nich znajdzie się w wielkim kompleksie rekreacyjnym na Mazurach, z kolei druga będzie 4-poziomowym lokalem w Warszawie. Do tego "Lewy" ma apartamentowce w Warszawie i Świnoujściu, agencję marketingową i wspiera różnego typu start-upy.

Aktywna na rynku jest także Anna Lewandowska, która ma kilka firm. Zajmuje się żywnością, cateringiem i kosmetykami. Ponadto organizuje obozy treningowe, warsztaty czy szkolenia.

Zobacz także:
PKO Ekstraklasa. Dariusz Dziekanowski krytykuje styl Legii. "Brakuje kreatywnych piłkarzy"
Juergen Klopp mógł prowadzić Manchester United. Odrzucił ofertę... przez żonę

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: kapitalna sztuczka Lewandowskiego na treningu Bayernu!

Czy Robert Lewandowski to najlepszy napastnik na świecie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (20):

 • Jan Kozietulski Zgłoś
  Do "KoronaMKS": Korona-wirus zabrał głos na miarę swojego ...........wypełnienia czaszki. Czekam na głosy jeszcze Napoleona 2.0 z oddziału ........i ministrantów z kościoła
  Czytaj całość
  bobkowego.
  • Jan Kozietulski Zgłoś
   Niech sie arystokrata intelektualny Kapusta nie odważy dopuścić do kolejnego usunięcia panegiryku na cześć "słońca prowincji mazowieckiej".Bobek lewaty[...]a
   Czytaj całość
   "byznesmen" pracujący w krótkich spodniach, często pomarańczowych trzewikach, z tendencją do publicznego ściągania koszuli roboczej a nawet osuwania kaleson - finał pucharu kraju 3. ligi (Bundesliga - ranking UEFA) w roku 2019 (https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/865740/niemcy-robert-lewandowski-na-sportowym-zdjeciu-roku-szalona-radosc-po-golu). Czy pismaki z Wprost nie zawarli w swoich wyliczeniach "lokowania produktu" – tzw. „bogactwa” Bobków lewaty[…]a poprzez mnożenia dochodów Bobków razy 2,5? Odsyłam do niemieckich danych o dochodach kopaczy dmuchanego balona. https://www.vermoegenmagazin.de/robert-lewandowski-vermoegen/.
   • KoronaMKS Zgłoś
    Kozietulski ciebie to ojciec urodził czy jak bo to co piszesz jest żałosne?
    Wszystkie komentarze (20)

    Komentarze (20)

    ×
     Wszystkie komentarze (20)
     PRZEJDŹ NA WP.PL