Najnowsze Wyniki/Kalendarz
piłkarze Ruchu Chorzów Facebook / Ruch Chorzów / Na zdjęciu: piłkarze Ruchu Chorzów

III liga. Ruch Chorzów zrezygnował z napastnika

Michał Piegza
Michał Piegza
W poniedziałek działacze Ruchu Chorzów poinformowali, że nie zostanie przedłużony kontrakt z Gruzinem Giorgim Tsuleiskirim. Szkoleniowcy Niebieskich aktualnie do dyspozycji mają jednego snajpera.

Od kilku dni piłkarze Ruchu Chorzów trenują. Wśród przygotowujących się do rozgrywek III ligi zawodników brakowało Gruzina Giorgiego Tsuleiskiriego. Pierwotnie mówiło się, że napastnik zostanie wypożyczony do innego klubu.

W poniedziałek działacze Ruchu poinformowali, że kończący się w czerwcu kontrakt ze snajperem nie zostanie przedłużony. Po tej decyzji w kadrze chorzowskiej drużyny pozostał jeden napastnik. To najlepszy strzelec III ligi gr. III Mariusz Idzik (14 goli). Piłkarz z Ruchem ma umowę ważną jeszcze przez rok.

Dodajmy, że Tsuleiskiri w zakończonym przedwcześnie sezonie w zespole Niebieskich w III lidze rozegrał siedem meczów, w których zdobył jednego gola.

Jednym z letnich priorytetów transferowych działaczy Ruchu jest zakontraktowanie napastnika, który byłby zmiennikiem dla Mariusza Idzika.

Czytaj także:
Macierzysty klub Łukasza Piszczka awansował do III ligi. Zadecydowały gole Piotra Ćwielonga
Czterech piłkarzy żegna się z Ruchem Chorzów

ZOBACZ WIDEO: Piłka nożna. Grzegorz Krychowiak: Jeżdżę na trening z uśmiechem na twarzy

Ruch Chorzów po rundzie jesiennej będzie liderem w swojej grupie III ligi?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL