Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Olaf Nowak był w sezonie 2019/2020 wypożyczony do Wisły Płock Getty Images / Foto Olimpik/NurPhoto / Na zdjęciu: Olaf Nowak był w sezonie 2019/2020 wypożyczony do Wisły Płock

Transfery. PKO Ekstraklasa. Olaf Nowak rozwiązał kontrakt z Zagłębiem Lubin

Michał Piegza
Michał Piegza
Olaf Nowak rozwiązał umowę z Zagłębiem Lubin. Napastnik w rundzie jesiennej rozegrał tylko dwa mecze w pierwszym zespole Miedziowych.

Zakończyła się przygoda Olafa Nowaka z KGHM Zagłębiem Lubin. W poniedziałek działacze Miedziowych poinformowali, że umowa z piłkarzem została rozwiązana za porozumieniem stron.

Nowak w Zagłębiu występował od 2014 roku. W PKO Ekstraklasie 22-latek zadebiutował dopiero przed rokiem, kiedy przez sześć miesięcy przebywał na wypożyczeniu w Zagłębiu Sosnowiec. To był jak na razie najlepszy czas tego zawodnika w ligowej elicie. Wiosną 2019 roku w drużynie z Zagłębia Dąbrowskiego rozegrał 14 meczów i zdobył w nich 4 gole. Nie pomógł jednak sosnowiczanom w utrzymaniu.

Latem Nowak trafił do Wisły Płock. Jesienią w zespole Nafciarzy na boisku pojawił się w dziesięciu spotkaniach, ale nie zdobył w nich gola. Zimą wrócił do Lubina, w PKO Ekstraklasie w rundzie wiosennej pojawił się jedynie w dwóch meczach pierwszej drużyny, łącznie przebywał na murawie przez osiem minut.

Czytaj także:
Kontrowersja w II lidze. Adrian Liberacki: Zrobiono ze mnie potwora. Życzę pani Stasiak powrotu do zdrowia
PKO Ekstraklasa: duże osłabienie Lecha Poznań. Christian Gytkjaer nie zagra z Legią Warszawa

ZOBACZ WIDEO: Piłka nożna. Grzegorz Krychowiak: Jeżdżę na trening z uśmiechem na twarzy

Olaf Nowak w sezonie 2020/2021 będzie piłkarzem klubu PKO Ekstraklasy?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL