Najnowsze Wyniki/Kalendarz
drużyna Nashville FC Getty Images / Brett Carlsen / Na zdjęciu: drużyna Nashville FC

Epidemia koronawirusa w kolejnym klubie MLS. Pięciu zakażonych w jednej drużynie

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Tuż przed startem turnieju "MLS is Back" w trzeciej drużynie pojawiło się ognisko koronawirusa. Tym razem choroba zaatakowała zawodników Nashville SC.

W środę 8 lipca ma się rozpocząć turniej "MLS is Back", który będzie pierwszymi zawodami piłkarskimi w czasie pandemii koronawirusa w USA. To ma być wielkie wydarzenie, w którym weźmie udział aż 26 zespołów. Coraz częściej jednak pojawiają się pytania, czy to nie za wcześnie.

Wszyscy piłkarze są testowani na obecność koronawirusa. Szybko pojawiły się pierwsze pozytywne wyniki. Zakażonych najpierw zdiagnozowano w Orlando City Soccer Club i FC Dallas. Teraz dołączyła do nich trzecia drużyna.

"Athletic" informuje, że jest to Nashville SC. Pozytywny wynik testu otrzymało pięciu piłkarzy tego zespołu. Ich personalia nie są znane, a klub nie chce komentować sprawy.

Na razie nie wiadomo, co z udziałem Nashville SC w turnieju "MLS is Back". W tej chwili na oficjalnej stronie zawodów nadal widnieje, że 8 lipca odbędzie się mecz z Interem Miami.

Koronawirus na Białorusi. Jeden z piłkarzy FK Haradzieja leży pod respiratorem >>

NBA. Milwaukee Bucks zawieszają treningi. Potrenują razem dopiero w Orlando >>

ZOBACZ WIDEO: Piłka nożna. Ekspert ocenia zachowanie kibiców na trybunach. "Nie chcę nikogo bronić, ale ryzyko zarażenia jest minimalne"Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL