Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Danilo z Juventusu (z lewej) i Lorenzo Colombo (AC Milan) Getty Images / Valerio Pennicino / Na zdjęciu: Danilo z Juventusu (z lewej) i Lorenzo Colombo (AC Milan)

Oglądaj mecze Eleven w WP Pilot za darmo. We wtorek hit ligi włoskiej

Maciej Siemiątkowski
Maciej Siemiątkowski
Wtorkowy hit ligi włoskiej AC Milan - Juventus za darmo w WP Pilot. Platforma wprowadza 14-dniowy okres próbny dla kanałów Eleven Sports.

Po wznowieniu rozgrywek to niepokonane drużyny w Serie A. AC Milan i Juventus Turyn nie przegrały żadnego z pięciu meczów po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Rossoneri walczą o europejskie puchary, a Stara Dama o mistrzostwo Włoch. We wtorek zmierzą się w ramach 32. kolejki ligi włoskiej. Pierwszy gwizdek o godzinie 21:45.

WP Pilot wprowadza darmowy 14-dniowy okres próbny kanałów Eleven Sports, dzięki któremu można obejrzeć ten hit za darmo. Promocja jest dla nowych użytkowników, którzy nie posiadali wcześniej pakietu Premium w WP Pilot (szczegóły w regulaminie usługi), a termin jej trwania nie jest określony. WP Pilot zastrzega, że jest ona limitowana czasowo.

Co zrobić, aby skorzystać z promocji? Założyć konto na WP Pilot (link TUTAJ), wybrać pakiet Eleven Sports (oferta TUTAJ) i opcję "14 dni za darmo przy płatności kartą". Skorzystanie z promocji wymaga podpięcia karty, z której po ustaniu okresu próbnego zostanie pobrana opłata zgodnie z cennikiem WP Pilot (13,90 zł miesięcznie w płatności cyklicznej). Z okresu próbnego można zrezygnować w dowolnym momencie jego trwania.

W ofercie WP Pilot dostępne są stacje ogólnotematyczne, informacyjne, filmowe, sportowe oraz te skierowane do najmłodszych. Usługa jest dostępna poprzez stronę internetową, aplikacje na platformy Android, iOS, Windows i Xbox oraz z wykorzystaniem Chromecast i Airplay. Zgodnie z badaniem Gemius/PBI w maju 2020 roku z WP Pilot korzystało 2,2 mln Polaków.

AC Milan podejmie Juventus FC. Starcie legend calcio i topowych bramkarzy

Białoruś. Łukaszenka triumfuje, piłkarze grają z COVID-19

ZOBACZ WIDEO: Piłka nożna. Grzegorz Krychowiak: Jeżdżę na trening z uśmiechem na twarzyRozgrywki Serii A TIM możesz oglądać w WP Pilot

Czy Milan pokona we wtorek Juventus?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL