Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Zbigniew Boniek (z prawej) Agencja Gazeta / Paweł Małecki / Na zdjęciu: Zbigniew Boniek (z prawej)

Wybory 2020. Zbigniew Boniek znowu zabrał głos. Zdradził, co zrobi w niedzielę

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Zbigniew Boniek w ostatnich dniach wywoływał burze swoimi wpisami na temat wyborów prezydenckich. Tym razem prezes PZPN starał się zachować neutralność.

Wybory prezydenckie wywołują duże emocje w całym kraju. Już w niedzielę 12 lipca weźmiemy udział w II turze. Polacy będą wybierać między Andrzejem Dudą a Rafałem Trzaskowskim.

W ostatnich dniach atmosferę podgrzewał Zbigniew Boniek. Prezes PZPN zamieścił kilka wpisów na Twitterze na temat wyborów prezydenckich. Jego opinie wywołały duże oburzenie.

"Zibi" jednak nie daje za wygraną. W sieci pojawił się kolejny wpis. Tym razem jednak bardziej wyważony, choć i tak spotkały go ataki ze strony internautów.

"W Polsce mieć swoje zdanie nie przystoi, lepiej być prowadzonym na smyczy i bić brawo bez myślenia. W niedzielę jak zawsze od 64 lat zrobię to co sam myślę, a nie co mi podpowiadają na prawo i lewo, a Wy?" - pisze szef polskiego futbolu.

Wiele osób zarzuca mu hipokryzję. Internauci przypominają Bońkowi, że sam ma problem z ludźmi, którzy mają inne zdanie niż on. Inni z kolei wypominają wpis, w którym stwierdził, że prezydent może zostać wybrany przez "ludzi środowiska wiejskiego, głosami emerytów i ludzi z podstawowym wykształceniem".

Wybory 2020. Zbigniew Boniek włożył kij w mrowisko. Ostry wpis szefa PZPN >>

Marek Wawrzynowski: Wykopmy politykę ze stadionów (felieton) >>

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: kuriozalny samobój z polskiej ligi

Czy weźmiesz udział w II turze wyborów prezydenckich?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (39):

 • KoronaMKS ZAJĄCOUT Zgłoś
  Niech się lepiej zajmie sędziami z Ekstraklasy bo te kacapoły w 80% meczów ligi popełniają koszmarne błędy a dalej sędziują, ale Bońka już chyba to marginalnie obchodzi.
  • Cheers Zgłoś
   Dziwne to jest to, że w tak pięknym i rozwijającym się kraju jakim jest Polska, poziom piłki ligowej zniechęca ludzi do chodzenia na mecze.
   • alfa0608 Zgłoś
    Ile otrzymałeś człowieku za poprzedni złośliwy komentarz i wrogi propagandowo ? Kolejny komentarz to ekwilibrystyka bowiem napisałeś "W Polsce mieć swoje zdanie nie przystoi,
    Czytaj całość
    lepiej być prowadzonym na smyczy i bić brawo bez myślenia. W niedzielę jak zawsze od 64 lat zrobię to co sam myślę, a nie co mi podpowiadają na prawo i lewo, a Wy?"Dziwne czy myślisz człowieku, bo przecież wtedy gdy bawiłeś się w piaskownicy to nie głosowałeś, jesteś daleki w sprawach społeczno-politycznych kraju.
    Wszystkie komentarze (39)

    Komentarze (39)

    ×
     Wszystkie komentarze (39)
     PRZEJDŹ NA WP.PL