Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Franciszek Smuda Agencja Gazeta / Marcin Stepien / Na zdjęciu: Franciszek Smuda

Wybory 2020. Franciszek Smuda zdradził, na kogo odda głos w II turze

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Franciszek Smuda otwarcie przyznał, na kogo zagłosuje w II turze wyborów prezydenckich. Część Polaków na pewno nie będzie zadowolona z jego poparcia.

Kampania prezydencka jest już na ostatniej prostej. Wszystko wyjaśni się w niedzielę, 12 lipca. Wtedy Polacy pójdą do urn, by zagłosować w drugiej turze wyborów prezydenckich. W grze zostali już tylko Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski.

Obaj kandydaci walczą o każdy głos. Dlatego też w ostatnich dniach uaktywnili się nawet ludzie związani ze sportem. Niektórzy z nich otwarcie deklarują, którego z kandydatów popierają. Tak zrobił na przykład Włodzimierz Lubański.

Teraz dołączył do niego Franciszek Smuda. Słynny trener przyznał wprost, na kogo odda swój głos w II turze. Będzie to Rafał Trzaskowski.

- Jestem trenerem piłki nożnej, gry zespołowej. Dlatego wiem, że zdolność tworzenia zespołu jest gwarantem sukcesu. Oddam głos na Rafała Trzaskowskiego - mówi "Franz" na Twitterze byłego posła Krzysztofa Liska.

Tradycyjnie pod filmem rozpętała się burza, a internauci się podzielili. Jedni gratulują Smudzie, inni zaczęli go atakować.

Wybory 2020. Zbigniew Boniek znowu zabrał głos. Zdradził, co zrobi w niedzielę >>

Wybory 2020. Paweł Papke o słowach Andrzeja Dudy w sprawie szczepionki: Śmiech przez łzy >>

ZOBACZ WIDEO: Orlen nie rezygnuje ze wspierania polskiego sportu w czasie kryzysu. "Zwiększyliśmy na to budżet o prawie 100 procent"

Komentarze (18):

Wszystkie komentarze (18)

Komentarze (18)

×
    Wszystkie komentarze (18)
    PRZEJDŹ NA WP.PL