Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Radosław Majdan Agencja Gazeta / Grzegorz Skowronek / Na zdjęciu: Radosław Majdan

"Nie samym Heniem człowiek żyje". Wspólne chwile państwa Majdanów

PB
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan zostawili na chwilę dzieci i pokazali się publicznie razem. - Pięknie wyglądacie - komentują internauci.

48-letni Radosław Majdan dziś jest najszczęśliwszym ojcem na świecie. Były piłkarz praktycznie każdą wolną chwilę spędza ze swoim synkiem Henrykiem (chłopczyk przyszedł na świat 10 czerwca tego roku).

- Dopiero teraz, kiedy Henryk się urodził, zobaczyłam, jak bardzo mu (Radkowi - przyp. red.) na tym zależało. Tłumił to w sobie, żeby mnie nie obciążać tym - powiedziała w wywiadzie dla TVN Małgorzata Rozenek-Majdan, żona byłego sportowca.

Majdanowi nie przeszkadzają nawet nieprzespane noce, które się zdarzają. "Uśmiech Henia lepszy niż poranna kawa" - skomentował w mediach społecznościowych super tata.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: kapitalna sztuczka Lewandowskiego na treningu Bayernu!

Świat państwa Majdanów ostatnio kręci się więc wokół Henia i synów Małgorzaty Rozenek-Majdan - Tadzia i Stasia. W tej sytuacji każde wspólne wyjście pary jest wielkim wydarzeniem.

W środę państwo Majdanowie mogli na chwilę zapomnieć o obowiązkach domowych i znaleźć się wśród ludzi. "Nie samym Heniem człowiek żyje" - napisała celebrytka na Instagramie, gdzie zamieściła zdjęcia z mężem.

Fani byli pod dużym wrażeniem wyglądu Majdanów. "Piękny garnitur, piękne buty.... Ja powiem krótko, to Pani jest piękna Pani Małgosiu. A Radosław jaki przystojny" - oceniła jedna z internautek.

Zobacz:
"Zawsze mają tematy do rozmów". Radosław Majdan jako super tata (foto)
Małgorzata Rozenek mówi jakim ojcem jest Radosław Majdan. "Każdą chwilę spędza z synem"

Komentarze (1):

  • yes Zgłoś
    od 2 czerwca nie komentuję anonimowych "redaktorów - tym razem wynajętego PB; uwzięliście się na Henia, liczy się tylko reklama

    Komentarze (1)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL