Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Mario Balotelli Getty Images / Alessandro Sabattini / Na zdjęciu: Mario Balotelli

Serie A. Brescia Calcio odgryza się Balotellemu. "Ma 8 kg nadwagi"

Tomasz Skrzypczyński
Tomasz Skrzypczyński
Brescia Calcio poinformowała, że Mario Balotelli ma w tej chwili aż 8 kg nadwagi. Przypomnijmy, że od pewnego czasu włoski pomocnik jest ze swoim klubem na wojennej ścieżce.

Choć sezon Serie A jeszcze się nie zakończył, jest bardzo wątpliwe byśmy zobaczyli w nim na boisku Mario Balotellego. Włoski napastnik jest zawodnikiem Brescii Calcio, jednak chyba już tylko w kwestii formalnej.

Piłkarz odmówił bowiem powrotu do treningów z drużyną po wznowieniu rozgrywek i zapowiedział chęć rozwiązania kontraktu z klubem. Chciał z tego powodu skierować sprawę do sądu.

Z kolei gdy już Balotelli przyjechał na trening, nie został wpuszczony na teren Brescii Calcio przez ochroniarzy (więcej TUTAJ).

Przepychanki trwają nadal, a teraz na publiczne ośmieszenie Balotellego zdecydował się klub. Otóż na swojej stronie internetowej ogłosił, że piłkarz waży aż 99,8 kg i ma aż osiem kilogramów nadwagi.

Szanse na pozostanie byłego reprezentanta Włoch w Lombardii są iluzoryczne. Od kilku tygodni w mediach pojawiają się nazwy klubów, w których to 29-latek miałby kontynuować karierę (więcej TUTAJ).

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Mario Balotelli znów zaskoczył swoich fanów! Zupełnie nowa fryzuraRozgrywki Serii A TIM możesz oglądać w WP Pilot

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL