Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Joanna Jędrzejczyk WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski / Na zdjęciu: Joanna Jędrzejczyk

MMA. Joanna Jędrzejczyk na urlopie. Polska wojowniczka pokazała zdjęcie z wakacji

ŁW
Joanna Jędrzejczyk korzysta z wolnego i wyjechała na wakacje. W mediach społecznościowych pochwaliła się zdjęciami z urlopy. Wojowniczka MMA wypoczywa w Bułgarii.

W związku z obostrzeniami wynikającymi z pandemii koronawirusa, przez wiele tygodni nie były możliwe zagraniczne wyjazdy. Jednak ograniczenia poluzowano i obecnie można wyjechać za granicę i to bez konieczności odbycia obowiązkowej dwutygodniowej kwarantanny.

Z tej możliwości skorzystała Joanna Jędrzejczyk. Wojowniczka MMA i jedna z gwiazd UFC wyjechała na wakacje i w mediach społecznościowych pochwaliła się zdjęciami z urlopu. Jędrzejczyk wypoczywa w Bułgarii. 

"Te same wibracje w innej lokalizacji" - napisała Jędrzejczyk. Polka jest w doskonałym humorze i korzysta ze słonecznej pogody, jaka panuje w Bułgarii. Internauci są zachwyceni zdjęciami opublikowanymi przez Jędrzejczyk.

"Bajka", "gorąca dziewczyna z ciebie", "pięknie wyglądasz" - to tylko niektóre z komentarzy, jakie dodają w sieci fani Joanny Jędrzejczyk.

Joanna Jędrzejczyk ostatnią walkę w MMA stoczyła w marcu tego roku, gdy przegrała decyzją sędziów z Weili Zhang. Ich starcie zostało uznane najlepszym w pierwszej połowie 2020 roku w UFC.

Czytaj także:
MMA. KSW 53. Mateusz Gamrot - potwór wraca do klatki
Boks. Gala w Pionkach: Artur Szpilka wyjaśnia, czemu opluł internautę. "Dlaczego mam żałować?"

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: sprint Kowalkiewicz na bieżni mechanicznej. Fani porównują ją do... Usaina Bolta!

Komentarze (1):

  • yes Zgłoś
    od 2 czerwca nie komentuję anonimowych "redaktorów" - tym razem ŁW; wyciągają kobietę czwarty raz w ostatnich 10 dniach, może rekompensata za przegraną??

    Komentarze (1)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL