Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Dariusz Żuraw PAP / Jakub Kaczmarczyk / Na zdjęciu: Dariusz Żuraw

PKO Ekstraklasa: Lech - Jagiellonia. Dariusz Żuraw pochwalił swoich podopiecznych za sezon. "Za to im podziękowałem"

Kuba Cimoszko
Kuba Cimoszko
- Dobrą i ciężką pracą można do czegoś dojść. Coś osiągnąć, ale też fajnie grać w piłkę. Jestem z tego dumny. Powiedziałem to chłopakom w szatni i za to im podziękowałem - powiedział trener Dariusz Żuraw po meczu Lecha Poznań z Jagiellonią (4:0).

Lech Poznań został wicemistrzem Polski w sezonie 2019/20. Takie osiągnięcie zapewnił sobie w meczu 37. kolejki PKO Ekstraklasy, a dokładniej przesądziła o tym efektowna wygrana 4:0 (4:0) z Jagiellonią Białystok.

- Myślę, że nie ma co zbytnio komentować tego spotkania. Pierwsza połowa pokazała, kto jest zespołem lepszym i kto jeszcze o coś walczył - stwierdził trener Dariusz Żuraw na konferencji prasowej.

47-letni szkoleniowiec nie był zbytnio wylewny, choć nie krył radości. Zauważył też bardzo dobrą postawę swoich podopiecznych i nie omieszkał ich pochwalić. - To było coś wspaniałego oglądać tak grający zespół. Chciałem pogratulować chłopakom, wykonaliśmy kawał dobrej roboty - powiedział.

- Wiele nam zarzucano w trakcie tego sezonu. Pokazaliśmy, że dobrą i ciężką pracą można do czegoś dojść. Coś osiągnąć, ale też fajnie grać w piłkę. Jestem z tego dumny. Powiedziałem to chłopakom w szatni i za to im podziękowałem - dodał na zakończenie Żuraw.

Iwajło Petew bał się rekordowej porażki>>>

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: piłkarze z A klasy mogą się poczuć jak w Ekstraklasie. Nowa szatnia robi wrażenie!

Czy Lech Poznań powinien być zadowolony ze swoich dokonań w sezonie 2019/20?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL