Najnowsze Wyniki/Kalendarz
ustawka na autostradzie A4 w okolicach Brzeska Twitter / Patryk Tomczyk / Na zdjęciu: ustawka na autostradzie A4 w okolicach Brzeska

Nowe informacje w sprawie ustawki kiboli na autostradzie A4. Policja liczy na pomoc świadków zdarzenia

Dominika Pawlik
Dominika Pawlik
W okolicy Brzeska na autostradzie A4 doszło do ustawki pseudokibiców. Policja liczy na pomoc świadków i przekazanie nagrań ze zdarzenia, bo kiedy patrole przybyły na miejsce, nie było już śladu po uczestnikach bijatyki.

O samym wydarzeniu na Twitterze poinformował Patryk Tomczyk, piłkarz V-ligowego Sokoła Maszkienice. Zamieścił nagranie z ustawki, która odbywała się na przeciwnym pasie ruchu. Pseudokibice zablokowali ruch i zaczęli się bić. 

- Patrole nie zdążyły dojechać na miejsce. Taka jest specyfika autostrady, że trzeba pokonać jakiś odcinek, żeby dojechać do konkretnego miejsca. Niczego nowego nie udało się ustalić. Sprawę będziemy jednak prowadzić, liczymy na to, że będą zgłaszać się inni świadkowie z nagraniami z tego zdarzenia - zaapelował w rozmowie z nami st. sierż. Mateusz Drwal z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie. Policjanci mieli otrzymać numery rejestracyjne, które mogą należeć do uczestników ustawki. 

W komentarzach internauci sugerowali, że w bijatyce starli się pseudokibice Karpat Krosno, Stali Rzeszów, Stali Stalowa Wola z pseudokibicami Resovii Rzeszów i JKS-u Jarosław. Ci drudzy jechali do Katowic na mecz GKS - Resovia.

- Skierowane zostały patrole policyjne z Krakowa. Kiedy dotarły na miejsce, nikogo tam nie było. Osoby biorące udział w zdarzeniu zdążyły się ulotnić. Musiało to trwać bardzo krótko. Sprawdzono cały rejon, nadal będziemy tropić po trasie - mówił wcześniej st. sierż. Mateusz Drwal. 

Czytaj też:
II liga. Zbigniew Boniek zniesmaczony stylem, w jakim awansował Widzew Łódź. "Słabo to wyglądało"
Dantejskie sceny na autostradzie A4 w okolicach Brzeska. Kibole zorganizowali ustawkę (wideo)

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: sędzia uderzył piłkarza. W twarz!

Komentarze (53):

 • tomas68 Zgłoś
  Śmieszna jest ta polska chwiejność w ocenianiu.Jak policja bije' czarnoskórych' to wszystko jest ok.Jak biją się na drodze przestępcy wszystko ok,ślepota na "hajlowanie"
  Czytaj całość
  wskazana i wymagana.Lecz gdy tylko ta tak ukochana policja wyprowadza pod wpływem gościa to larum.
  • cormoran Zgłoś
   znowu płaczecie ? jak Policja robi swoje i tych wandali aresztuje ktorzy pod płaszczykiem demokracji niszczą na wiecach to jest ze, teraz nagle problem to na policje liczycie i dzwonicie po
   Czytaj całość
   pomoc....hipokryzja troche nie ?
   • tropikkazika Zgłoś
    A nie można wprowadzić legalnie takiej ustawki w przerwie meczu? 15 minut to i tak sporo a jaka ogląd@lnosc by była. Pokonani na przykład zostawali by jeńcami i na 24h do klatki zamykani
    Czytaj całość
    na stadionie
    Wszystkie komentarze (53)

    Komentarze (53)

    ×
     Wszystkie komentarze (53)
     PRZEJDŹ NA WP.PL