Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Maciej Murawski, były reprezentant Polski w piłce nożnej Expa/Newspix.pl / GRZEGORZ RADTKE / Na zdjęciu: Maciej Murawski, były reprezentant Polski w piłce nożnej

Zmiany w Canal+ Sport. Odchodzą dziennikarze i eksperci

Krzysztof Gieszczyk
Krzysztof Gieszczyk
Ze stacją telewizyjną żegnają się: Paulina Czarnota-Bojarska, Adam Westfal, Maciej Murawski i Kazimierz Węgrzyn. Nie jest jednak wykluczone, że będą dalej współpracować z Canal+.

Informację podał portal Wirtualnemedia.pl. Wiadomości o rozwiązaniu umów z dwójką dziennikarzy i dwoma ekspertami potwierdził Michał Kołodziejczyk, dyrektor redakcji sportowej. Z Canal+ odchodzą: Paulina Czarnota-Bojarska, Adam Westfal, Maciej Murawski i Kazimierz Węgrzyn.

Całą czwórka ma umowy do końca października. - Tak, to prawda, rozwiązaliśmy umowy ramowe, co nie wyklucza innych form współpracy - przekazał portalowi Wirtualnemedia.pl Kołodziejczyk.

Czarnota-Bojarska i Westfal są związani z Canal+ od lat 90., zajmują się spotkaniami PKO Ekstraklasy. Węgrzyn i Murawski to dawni piłkarze, w studiu stacji występowali w roli ekspertów, także w magazynie Liga + Extra. Na początku lipca ze stacją rozstał się Sergiusz Ryczel, dziennikarz i prezenter.

W kwietniu 2020 roku Canal+ Sport miał 0.018 proc. udziałów w rynku (dane Nielsen Audience Measurement). Zdaniem Wirtualnemedia.pl, firma ma zadebiutować na warszawskiej giełdzie, bo posiadane akcje chcą sprzedać jej mniejszościowi akcjonariusze: TVN Media i spółka zależna Liberty Global.

CZYTAJ TAKŻE Transfery. PKO Ekstraklasa. Josip Juranović oficjalnie piłkarzem Legii Warszawa

CZYTAJ TAKŻE PKO Ekstraklasa. Marco Paixao nie przebiera w słowach. "Piotr Stokowiec to rasista"

ZOBACZ WIDEO: PKO Ekstraklasa. Ośrodek Legia Training Center oficjalnie otwarty. Obiekt robi wrażenie!

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL