Najnowsze Wyniki/Kalendarz
trening Legii Warszawa Materiały prasowe / Legia Warszawa / Na zdjęciu: trening Legii Warszawa

Koronawirus. PKO Ekstraklasa. COVID-19 w Legii Warszawa

Mateusz Kozanecki
Mateusz Kozanecki
Na początku sierpnia notowane są rekordowe liczby zakażeń koronawirusem w Polsce. Nie brakuje również przypadków w sporcie. Na COVID-19 najprawdopodobniej zachorował jeden z pracowników Legii Warszawa.

Jak informuje weszlo.com zakażony koronawirusem ma być masażysta warszawskiego klubu. W zespole wprowadzono alarm covidowy.

Jest to o tyle niebezpieczna sytuacja, że masażysta ma kontakt ze wszystkimi zawodnikami. Jeszcze w czwartek miał z nimi pracować.

Wcześniej, przed powrotem do treningów, w Legii przeprowadzono testy na koronawirusa. Te u wszystkich dały wynik negatywny.

Po wykryciu COVID-19 u pracownika zespołu, piłkarze zostali wezwani w piątek wieczorem na ponowne badania.

Na tę chwilę zaplanowany na niedzielę mecz o Superpuchar Polski, w którym Legia Warszawa ma zmierzyć się z Cracovią, nie został odwołany. Spotkanie jest jednak zagrożone.

Do tej pory w Polsce odnotowano 50,3 tys. przypadków zakażenia koronawirusem. Tylko w piątek pozytywny wynik testu otrzymało rekordowe 809 osób.

Czytaj także:
Ponad 60 zawodników zrezygnowało z gry w NFL. Boją się o własne zdrowie
- [urlz=/pilka-nozna/894074/liga-mistrzow-nadzwyczajne-srodki-bezpieczenstwa-w-ssc-napoli-przed-meczem-w-bar]Nadzwyczajne środki bezpieczeństwa w SSC Napoli przed meczem w Barcelonie
[/urlz]
ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Robert Lewandowski show. Co za sztuczka!Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Komentarze (13):

Wszystkie komentarze (13)

Komentarze (13)

×
    Wszystkie komentarze (13)
    PRZEJDŹ NA WP.PL