Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Jesus Jimenez Materiały prasowe / Na zdjęciu: Jesus Jimenez

PKO Ekstraklasa. Górnik Zabrze zaprezentował nowe koszulki. "Trójkolorowa dusza, czorne serce"

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Górnik Zabrze przed nowym sezonem podpisał umowę z firmą Humell, która przygotowała dla drużyny specjalne koszulki. Śląski klub zaprezentował je w czwartek. Zadebiutuje w nich w meczu Pucharu Polski z Jagiellonią Białystok.

Przed startem sezonu 2020/21 Górnik Zabrze podpisał umowę z nowym sponsorem technicznym, którym została duńska firma Humell. Władze zabrzańskiego klubu podkreślały, że to najlepsza umowa z tego typu sponsorem w historii. Humell przygotował dla Górnika dwa komplety koszulek meczowych.

Na nich znalazło się nowe hasło klubu: "trójkolorowa dusza, czorne serce". Do hasła nawiązują także dwa komplety strojów. Domowy to białe koszulki z czerwoną i niebieską szachownicą. Z kolei komplet wyjazdowy jest w całości czarny.

"Jesteśmy przekonani, że popularny motyw trójkolorowej szachownicy trafi w gusta kibiców, wszak odnosimy się w tym przypadku do barw Klubu, które dla każdego kibica są świętością. Górnictwo to węgiel, a węgiel to czerń. Drugi komplet posiada fantastyczne tło - fakturę o kształtach brył węgla - czyli coś, z czym nie mieliśmy do czynienia w przypadku żadnej z koszulek w przeszłości" - czytamy na stronie internetowej Górnika.

Zabrzanie po raz pierwszy w nowych strojach zagrają w czwartkowym meczu Totolotek Pucharu Polski, w którym rywalem Górnika będzie Jagiellonia Białystok. Początek spotkania o godzinie 20:30.

Czytaj także:
Liga Mistrzów. FC Barcelona - Bayern. Giovane Elber: Lewandowski jest lepszy niż Messi
Godzina policyjna, brak leków i wielka inflacja. Dickson Choto mówi o sytuacji w Zimbabwe

ZOBACZ WIDEO: PKO Ekstraklasa. Ośrodek Legia Training Center oficjalnie otwarty. Obiekt robi wrażenie!

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL