Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Bayern Monachium
15' Joshua Kimmich 24' Robert Lewandowski 37' Robert Lewandowski
SC Freiburg
33' Lucas Hoeler
3:1
Obejrzyj wideo Ukryj wideo

Koniec meczu! Bayern Monachium pokonał SC Freiburg 3:1! Robert Lewandowski zdobył dwie bramki i dołożył jedną asystę! Druga połowa okazała się znacznie słabsza od pierwszej.

Kwon przegrał pojedynek sam na sam z Ulreichem!

Lewandowski przejął piłkę w polu karnym, nie zagrał jej do żadnego kolegów, tylko szukał okazji na strzał. Po kilku sekundach stracił futbolówkę na rzecz stoperów gości.

Sędzia doliczył dwie minuty.

Lewandowski dał sygnał do ataku. Pressing Polaka i gospodarze odebrali piłkę.

Robert Lewadowski przejął opaskę kapitańską.

Bayern Monachium. Schodzi: Thomas Mueller. Wchodzi: Jamal Musiala.

Zirkzee podał piłkę do Lewandowskiego. Polski napastnik jednak do niej nie dotarł.

Piękne uderzenie Comana z dystansu. Trafił w poprzeczkę!

Mistrzowie Niemiec pozostają cały czas w okolicach pola karnego Freiburga. Brakuje jednak dokładności i strzałów.

Długa wymiana podań piłkarzy Bayernu. Freiburg chyba już czeka na końcowy gwizdek.

Słabe dogranie Hernandeza, piłka w bocznej siatce.

SC Freiburg. Schodzi: Vincenzo Grifo. Wchodzi: Luca Itter.

Guenter zgrał futbolówkę do Waldschmidta, który przyjęciem wygonił się ze światła bramki, ale w końcowym rozrachunku wywalczył korner.

Mueller uderzył na bramkę gości, piłka lekko otarła się o słupek. Pech doświadczonego piłkarza Bayernu.

Zirkzee strzelił z dystansu, jednak obok słupka bramki Schwolowa.

Ładna akcja Freiburga. Petersen wycofał piłkę do Waldschmidta, ten mocno uderzył, lecz piłka poszybowała nad bramką.

Lienhart zablokował strzał Comana. Rezerwowy Bayernu dostał podanie w tempo od Lewandowskiego.

SC Freiburg. Schodzi: Lucas Hoeler. Wchodzi: Luca Waldschmidt.

Pavard strzelił z ostrego kąta, jednak nie skierował piłki w światło bramki.

Znakomita szansa Cuisance'a! Pięknie podał mu piłkę Mueller, lecz młody piłkarz Bayernu się podpalił i nie trafił w bramkę.

Martinez nie dał się przepchnąć Hoelerowi. Skuteczna interwencja hiszpańskiego obrońcy.

Mueller dośrodkował piłkę na głowę Lewandowskiego, strzał Polaka minął jednak bramkę Freiburga. Nie ma hat-tricka, choć pamiętajmy, że ten mecz potrwa jeszcze ponad 30 minut!

Bardzo lekkie uderzenie Cuisance'a zablokowane. Ta próba nie miała szans powodzenia.

Pavard próbował dograć piłkę do Muellera, jeden z gości wykonał jednak skuteczny wślizg i wyjaśnił akcję.

Schwolow w prostej sytuacji wybił piłkę na aut. Nikt go nie atakował, spokojnie mógł lepiej wykopać futbolówkę.

Guenter zdecydował się jednak na dośrodkowanie, piłkarze Bayernu pewnie sobie poradzili.

Boateng faulował Hoelera. Będzie szansa na strzał bezpośrednio z rzutu wolnego.

Guenter dośrodkował piłkę z rzutu wolnego, jednak linię bramkową opuścił Ulreich, który wybił piłkę jak najdalej od własnego pola karnego.

Cuisance zbyt wysoko podnióśł nogę i sędzia użył gwizdka. Niewiele ciekawego dzieje się na początku drugiej połowy.

Kwon szukał znajdującego się w polu karnym Hoelera, jednak zagrał piłkę tam, gdzie stał Martinez. Hiszpan spokojnie wybił futbolówkę daleko od własnej bramki.

Brzydkie przewinienie Hoeflera. Ucierpiał Hernandez.

Singh faulował Lienharta.

SC Freiburg. Schodzi: Roland Sallai. Wchodzi: Chang-hoon Kwon.

Gramy!

Koniec pierwszej połowy. Bayern prowadzi z Freiburgiem 3:1. Jak na razie bohaterem meczu jest Robert Lewandowski, który dwukrotnie wpisał się na listę strzelców, a także dołożył jeszcze jedną asystę. Wracamy za kwadrans!

Martinez przesadził i sfaulował rywala w ofensywie.

Doliczona została jedna minuta.

Piłka po dośrodkowaniu Hernandeza odbiła się od obrońcy Freiburga i spadła na rzut rożny.

Piękny strzał Muellera zza pola karnego i jeszcze piękniejsza interwencja Schwolowa! Ależ to wyciągnął!

Cuisance oddał strzał z dystansu, lecz jego próba została zablokowana. Schwolow już trzy razy wyciągał piłkę z siatki, a przed nami cała druga połowa.

Cuisance dośrodkował piłkę z lewego narożnika, główkował Mueller, ale skierował piłkę nad poprzeczką.

Ofiarny wślizg Lienharta oddalił zagrożenie od bramki Freiburga. Bayern walczy dalej o bramki, wciąż będzie ciekawie!

Urazu nabawił się Kimmich. Strzelec pierwszego gola utyka, jednak kontynuuje grę. Możliwa jest zmiana od początku drugiej połowy.

Gol! Strzelił Robert Lewandowski.

Cuisance świetnie zabrał się z akcją, piłkę na lewym skrzydle dostał Hernandez, który natychmiast dograł ją do Lewandowskiego. Polak popisał się sprytem i uprzedził obrońcę. Piłka w siatce, drugi gol Polaka i 3:1 dla gospodarzy!

Lewandowski znów w roli rozgrywającego. Zagrał piłkę kilka razy, później spróbował biec z nią w pole karne gości, lecz został zatrzymany przez rywala. Polak szuka gry, co może nas tylko i wyłącznie cieszyć.

Gol! Strzelił Lucas Hoeler. Asystował mu Jonathan Schmid.

A jednak mamy kontaktowego gola! Schmid wyszedł na pozycję w polu karnym Bayern, puścił piłkę między nogami Ulreicha i do pustej bramki wcisnął ją Hoeler! Już tylko 2:1! Był to chyba pierwszy celny strzał gości w tym meczu.

Nie popisał się Schmid. Źle dograł piłkę do Hoelera. Goście nie mogą pozwolić sobie na tyle niedokładności, ponieważ nie będą zbyt często gościć w polu karnym mistrza Niemiec.

Grifo dośrodkował piłkę w kierunku Petersena, jednak obrońcy Bayernu wybili ją poza własne pole karne.

Bayern głodny bramek! Kontra gospodarzy, zakotłowało się w polu karnym gości, ale zabrakło uderzenie. Freiburg nie potrafi zatrzymać ekipy z Monachium.

Lewandowski się nie zatrzymuje! Schwolow odbił piłkę po strzale Goretzki przed siebie, w tym miejscu akurat stał kapitan reprezentacji Polski, który z najbliższej odległości wpakował piłkę do siatki. Już 2:0 dla Bayernu!

Zbyt mocne dośrodkowanie Pavarda z prawej strony.

Absolutna dominacja Bayernu. Piłkarze Freiburga nie potafią odebrać piłki gospodarzom.

Hernandez do spółki z Muellerem wygonili Sallaia z okolic pola karnego Bayernu.

Mueller dostał piłkę na 20. metrze i pokusił się o uderzenie zza pola karnego. Futbolówkę wyłapał jednak Schwolow. Zapowiada się na pracowity dzień dla bramkarza Freiburga.

Centra Petersena w pole karne Bayernu, ale dobrze na przedpolu spisał się Ulreich.

Gospodarze cofnęliśmy się na własną połowę. Teraz piłkę rozgrywają przyjezdni.

Gol! Strzelił Joshua Kimmich. Asystował mu Robert Lewandowski.

Bayern prowadzi! Lewandowski dostał piłkę w polu karnym i wyłożył ją Kimmichowi. Pomocnik mistrza Niemiec uderzył po ziemi i Schwolow nie sięgnął piłki. Asysta Polaka i mamy 1:0!

Kimmich strzelił z dystansu, jednak tylko w ręce Schwolowa.

Petersen złym przyjęciem przekreślił swoją szansę. Wystarczyło tylko dobrze przyjąć piłkę, a następnie przymierzyć.

Piłkarze Bayernu cierpliwie rozgrywali piłkę. W końcu przyspieszyli i znakomitą okazję miał Singh. Uderzenie skutecznie zablokował jednak jeden z defensorów.

Boateng oddał kąśliwy strzał, ale poradził sobie Schwolow! Do dobitki popędził Cuisance, lecz jego uderzenie zostało zablokowane.

Lewandowski cofnął się, aby pomóc kolegom w rozegraniu piłki. W pierwszych minutach praktycznie nie otrzymywał podań.

Dośrodkowanie Guentera z lewego skrzydła. Piłka spadła na głowę Sallaia, który strzelił, ale nad poprzeczką.

Na pozycji spalonej złapany został Nils Petersen.

Pierwszy strzał w tym meczu! Goretzka zagrał piłkę do Muellera, ten się obrócił i oddał nieczyste uderzenie.

Dwa rzuty rożne Bayernu - drugi sprawił przyjezdnym trochę kłopotów, jednak zabrakło strzału. Hoeler wybił piłkę jak najdalej od własnej bramki.

Goretzka odebrał piłkę, a następnie wywalczył rzut rożny.

Goście przedostali się na połowę Bayernu, ale zagranie rywala dobrze przeczytał Boateng.

Gramy! Niech to będzie dobry mecz!

Oba zespoły już na murawie, za chwilę zaczynamy!

W podstawowym składzie mistrza Niemiec pojawi się oczywiście Robert Lewandowski.

Bayern Monachium zapewnił już sobie kolejne mistrzostwo Niemiec, SC Freiburg w tej chwili jest na ósmym miejscu w Bundeslidze.