Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Real Madryt
25' Karim Benzema 29' Casemiro 31' Karim Benzema 40' Lucas Vazquez 40' Casemiro
Levante UD
49' Borja Mayoral 75' Gonzalo Melero 80' Ruben Vezo 90' Carlos Clerc
3:2

Real dowiózł zwycięstwo. Bardzo nierówny występ Królewskich.

Jose Campana miał szansę na wyrównanie. Thibault Courtois uratował drużynę z Madrytu, która była o krok od totalnej kompromitacji i straty trzybramkowej przewagi.

Doliczone pięć minut.

Żółtą kartkę otrzymał Carlos Clerc za faul na Edenie Hazardzie.

Eden Hazard na spalonym. Dobrze zastawiona pułapka ofsajdowa przez przyjezdnych, którzy dzięki temu odzyskali piłkę.

Koncertowa gra Realu Madryt w pierwszej połowie, bardzo przeciętna po przerwie i nie ma jeszcze stuprocentowej pewności, że komplet punktów zostanie w stolicy Hiszpanii. Pracuje na to Eden Hazard, który w centrum boiska sprowokował przeciwnika do faulu.

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Luka Jović.

Levante stara się zagrozić Królewskim. Zinedine Zidane spogląda ze zdenerwowaniem na boisko, kiedy piłka znajduje się w pobliżu pola karnego Thibaulta Courtoisa.

Żółtą kartkę otrzymał Ruben Vezo za faul na Edenie Hazardzie.

Gol! Strzelił Gonzalo Melero. Asystował mu Jose Campana.

Na kwadrans przed końcem spotkania trafienie kontaktowe. Wprowadzony z ławki rezerwowych Gonzalo Melero wykorzystał dobre rozegranie rzutu rożnego. Real Madryt ma kłopot.

Coraz mniej czasu zostaje Levante na dogonienie przeciwnika. Real wrócił z szatni na drugą połowę rozkojarzony, ale stracona bramka podziałała na niego jak zimny prysznic i później nie było już gorąco pod bramką Thibaulta Courtoisa.

Levante. Schodzi: Oscar Duarte. Wchodzi: Gonzalo Melero.

Levante. Schodzi: Ruben Rochina. Wchodzi: Roger Marti.

Długo analizowali sędziowie akcję z pierwszoplanowym udziałem Viniciusa Juniora. Sytuacja była jednak klarowna.

Nie ma gola z powodu spalonego. W dużym zamieszaniu uderzenie do siatki oddał Vinicius Junior, ale chwila nieuwagi Jamesa Rodrigueza odebrała mu radość z celnego uderzenia.

Real. Schodzi: Sergio Ramos. Wchodzi: Eder Militao.

Real. Schodzi: Casemiro. Wchodzi: Eden Hazard.

Karim Benzema zatańczył przed polem karnym przeciwnika i oddał techniczne uderzenie w słupek. Dobitka Viniciusa Juniora jeszcze bardziej niecelna.

Levante. Schodzi: Nikola Vukcević. Wchodzi: Enis Bardhi.

Przyjezdni po rozmowie ze swoim szkoleniowcem w szatni dostali wiatru w żagle. Real musi uspokoić sytuację na boisku.

Gol! Strzelił Borja Mayoral. Asystował mu Carlos Clerc.

Po przerwie piłkarze Levante poprawili wynik i wciąż mogą jeszcze wierzyć w zapunktowanie w Madrycie. Borja Mayoral wykorzystał płaskie dośrodkowanie i strzelił gola z bliska.

Druga połowa.

Czy Real powiększy prowadzenie po przerwie?

Wysokie prowadzenie Realu i niemal pewna wygrana.

Doliczone dwie minuty.

Casemiro strzelił kolejnego gola Levante.

Gol! Strzelił Casemiro. Asystował mu Vinicius Junior.

To jest koncert Królewskich, a przeciwnicy przyjechali do Madrytu statystować. Casemiro wbiegł z drugiej linii blisko bramki przeciwnika i bezkarnie strzelił po idealnym podaniu Viniciusa Juniora.

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Vazquez za pomaganie sobie ręką.

Piłka sunie szybko między madrytczykami po nasiąkniętej wodą murawie. Real Madryt suwerennie rządzi na boisku.

Niebezpieczny upadek Marcelo i Ferland Mendy ruszył do rozgrzewki.

Karim Benzema już z dwoma golami na koncie!

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu James Rodriguez.

Kolejne trafienie lepszego zespołu. James Rodriguez przejął piłkę po zgraniu Karima Benzemy i po chwili popisał się pięknym podaniem zwrotnym. Francuz już wiedział, co zrobić z futbolówką w polu karnym Levante i pokonał Aitora Fernandeza. Real wyraźnie groźniejszy, co ma odzwierciedlenie w wyniku.

Żółtą kartkę otrzymał Casemiro za faul na Borji Mayoralu.

Karim Benzema przymierzył do bramki Levante.

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Dani Carvajal.

Pachniało prowadzeniem zespołu z Madrytu i nie przetrzymali tego szturmu piłkarze Levante. Karim Benzema wyskoczył między dwoma obrońcami przyjezdnych i główkował celnie do bramki bezradnego Aitora Fernandeza po wrzutce Daniego Carvajala.

Vinicius Junior trafił swoim dośrodkowaniem w przeciwnika. Real pozostaje jednak na połowie przeciwnika.

Lucas Vazquez uderzył w słupek! Real przeprowadza coraz mocniejszy szturm i Aitor Fernandez jest w potwornych opałach.

James Rodriguez upadł w polu karnym przeciwnika, przez co nie doszedł do dośrodkowania Marcelo. Po chwili ponowienie ataku przez Królewskich i Karim Benzema zatrudnił uderzeniem Aitora Fernandeza.

Toni Kroos strzelił nieprzyjemnie po nasiąkniętej wodą murawie. Aitor Fernandez interweniował z problemami. Jeszcze dobitka, ale tym razem naciskany Niemiec wystrzelił futbolówkę w powietrze.

Alphonse Areola przypatruje się wszystkiemu z ławki rezerwowych. Obok niego jeszcze pięciu zawodników pozyskanych przez Real w okienku transferowym.

Po akcji Jose Moralesa przyjezdni mieli szansę na strzelenie gola po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Piłka ominęła jednak wszystkich graczy Levante zdolnych do oddania uderzenia.

Toni Kroos ułożył sobie piłkę na prawej stopie przed polem karnym przeciwnika i oddał strzał. Dość wyraźne pudło doświadczonego Niemca.

Mecz rozgrywany jest w strugach deszczu. Obaj trenerzy nie chowają się jednak przed ulewą na ławkach.

Rozegranie Królewskich na połowie przeciwnika. Pospieszył się Marcelo, którego wrzutka w kierunku Karima Benzemy była bardzo niedokładna.

Rzut wolny dla Levante na połowie przeciwnika. Po dośrodkowaniu strącenie Borji Mayorala, był również blisko Oscar Duarte, ale piłka przetoczyła się obok bramki Thibaulta Courtoisa.

Zbyt głębokie podanie w pole karne przeciwnika. Karim Benzema nie tracił energii i nie ruszył do uciekającej z wysoką prędkością futbolówki.

Szybki kontratak Realu zakończony płaskim strzałem Karima Benzemy zza pola karnego. Interweniował krok przed linią bramkową Aitor Fernandez.

Dwa dośrodkowania w pole karne grających w białych strojach gospodarzy. Jedno płaskie, drugie wysokie, ale w obu przypadkach sprawnie interweniowali Królewscy.

Początek meczu.

Przywitanie drużyn na murawie.

Czy Real Madryt wygra mecz z Levante?

Mniej niż pół godziny do starcia w Madrycie.

Jedenastka Levante.

Zestawienie Królewskich.

Sędzia: Ricardo De Burgos Bengoetxea

Piłkarze Levante przystąpią do meczu na Estadio Santiago Bernabeu z większą liczbą punktów niż Real Madryt. Drużyna z Walencji wygrała dwa poprzednie mecze 2:1 z Villarreal CF i 2:0 z Realem Valladolid.

Królewscy wywalczyli pięć z możliwych dziewięciu punktów w trzech kolejkach otwierających sezon w Primera Division. Drużyna z Madrytu zwyciężyła 3:1 na terenie Celty, po czym zremisowała 1:1 z Realem Valladolid i 2:2 z Villarreal CF.

Real Madryt rozpocznie sobotnie granie w Primera Division meczem z Levante. Drużyna Zinedine'a Zidane'a ma zamiar odnieść pierwsze w sezonie zwycięstwo na własnym stadionie.