Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Sevilla FC
26' Ever Banega 53' Joan Jordan
Real Madryt
20' Dani Carvajal 62' Sergio Ramos 64' Karim Benzema
0:1

Koniec. Real wygrał na wyjeździe z Sevillą po golu Benzemy.

Bale znalazł się z piłką cztery metry przed bramką. Uderzył w kierunku bliższego słupka, jednak spudłował.

Nerwowe końcowe minuty. Real dobrze się broni, nie pozwala gospodarzom na zbyt wiele.

Sędzia doliczył 4 minuty.

Real. Schodzi: Eden Hazard. Wchodzi: Lucas Vazquez.

Javier Hernandez z bliska do bramki, ale gola nie ma. Powodem metrowy spalony.

Piłkarze Realu starają się długo rozgrywać piłkę, Sevilla zaczyna coraz więcej ryzykować.

Sevilla. Schodzi: Daniel Carrico. Wchodzi: Nolito.

Ok. dziesięć minut pozostało gospodarzom na doprowadzenie do remisu. Sevilla w ataku, ale wciąż bez groźnego strzału.

Ocampos dośrodkował, de Jong uderzał z sześciu metrów, ale spudłował.

Real. Schodzi: James Rodriguez. Wchodzi: Fede Valverde.

Uderzał Torres, strzał został jednak zablokowany. Coraz mniej czasu ma Sevilla na doprowadzenie do remisu.

Sevilla pod bramką Realu. Do dośrodkowania doszedl de Jong, piłka odbiła się od Varane'a i wyszła obok słupka na rzut rożny.

Sevilla. Schodzi: Joan Jordan. Wchodzi: Javier Hernandez.

Real prowadzi i nie pozwala na zbyt wiele rywalom.

Karim Benzema potwierdził, że jest skutecznym zawodnikiem.

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Dani Carvajal. A jednak Real! Dośrodkował z prawej strony Carvajal, kontrującą piłkę głową uderzył Benzema. Bramkarz nie zdołał odbić piłki. 0:1!

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sergio Ramos.

Wysoko atakują rywala gracze Sevilli. Pilkarze Realu potrafią wyjść cało z opresji.

Sporo gry w środku pola, więcej z gry mają gospodarze, ale nie potrafią wykreować sobie dogodnej okazji bramkowej.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Joan Jordan.

Sevilla. Schodzi: Franco Vazquez. Wchodzi: Oliver Torres.

Ciekawa wymiana piłełk gospodarzy przed polem karnym. W końcu jednak zabrakło dokładności.

Dośrodkował z prawej strony Bale, James starał się głową uderzyć. Zabrakło mu kilku centymetrów.

Ocampos przedostał się z piłką w pole karne, dogranie niemal z linii końcowej zablokował obrońca.

Wracamy do meczu.

Może ten pan w końcu trafi w Primera Division.

Przerwa. Długo czekaliśmy na dogodne okazje bramkowe. W końcu dwie stworzył Real, ale jak na razie w Sewilli bez goli.

Sędzia doliczył minutę.

Ostro zrobiło się na murawie. Co chwilę na boisko padają piłkarze.

Bale uderzył z rzutu wolnego, Vaclik pewnie złapał piłkę.

James do Carvajala, ten znalazł się sam naprzeciwko Vaclika. Górą jednak bramkarz gospodarzy!

W końcu Real, ładna wymiana piłek. W pole karne wpadł Hazard, strzał z okolic narożnika pola bramkowego odbił Vaclik!

Który mecz wybierasz?

Do dośrodkowania z rzutu rożnego do piłki doszedł de Jong. Strzał głową był jednak wyraźnie niecelny.

Gospodarze długo rozgrywają piłkę, nie potrafią znaleźć dziury w defensywie Realu. Tempo gry spadło.

Julen Lopetegui ukarany kartką za protesty. Zdziwiony trener Sevilli.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ever Banega.

Zaczynamy nerwowo rozglądać się. Gdzie te spodziewane emocje, spięcia, strzały. Póki co czujemy małe rozczarowanie.

W dalszym ciągu wszystko wygląda obiecująco, ale jedynie do pola karnego.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dani Carvajal.

W końcu mamy celny strzał. Uderzał Sergio ReguilonThibaut Courtois pewnie obronił.

Kwadrans za nami. Tempo dobre, okazji bramkowych brak. Więcej z gry ma Real Madryt.

Wciąż akcja za akcję. Jednak póki co bez klarownych okazji do zdobycia gola.

Dobre tempo meczu, zespoły grają na TAK. Spodziewamy się kilku goli.

Groźnie pod bramką Realu, de Jong zgrywał piłkę, trafił w obrońcę. Futbolówka odbiła się od defensora i obok słupka wyszła na rzut rożny.

Do dośrodkowania doszedł Benzema, uderzenie głową było jednak niecelne.

Pierwsze dogranie w pole karne Sevilli. Podawał Bale, jednak zbyt mocno. Od bramki gospodarze.

Tak wyglądał przylot Królewskich.

Gramy!

Mecz poprowadzi Juan Martinez.

Kto wygra mecz?

Kończy się 5. kolejka w La Liga. Sevilla ma szansę odskoczyć Realowi odskoczyć na pięć punktów i prowadzić w tabeli mając nad wiceliderem przewagę dwóch "oczek". Warunkiem jest jednak wygrana nad Realem. Jeśli zwyciężą goście to oni zajmą 1. miejsce.