Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Juventus Turyn
56' Gonzalo Higuain 60' Cristiano Ronaldo
Tottenham Hotspur
31' Erik Lamela 45' Troy Parrott
2:3

Koniec meczu. Tottenham Hotspur pokonał Juventus Turyn 3:2 w ramach International Champions Cup.

Gol! Strzelił Harry Kane!

Tottenham Hotspur wyszedł na prowadzenie 3:2! Fatalna strata Juventusu w środku pola. Harry Kane błyskawicznie zdecydował się na strzał niemal z połowy boiska i pokonał Wojciecha Szczęsnego, który był ustawiony kilka metrów od bramki.

Tottenham. Schodzi: Oliver Skipp. Wchodzi: Jamie Bowden.

Sędzia doliczył 4 minuty.

Harry Kane znalazł się na pozycji spalonej.

Mistrzowie Italii starają się szanować piłkę, wymieniając kolejne podania w okolicy linii środkowej boiska.

Faulowany był Adrien Rabiot i sędzia odgwizdał rzut wolny dla Juve.

Tym razem groźnie szarżował Gonzalo Higuain, ale uderzył obok słupka bramki Kogutów.

Po szybkiej kontrze minimalnie niecelnie z kilku metrów przestrzelił Harry Kane.

Sporo walki w środkowej strefie boiska. Przy piłce znajdują się podopieczni Sarriego.

Sędzia zarządził przerwę na uzupełnienie płynów.

Sprzed pola karnego przymierzył Jack Roles, ale futbolówkę pewnie chwycił Wojciech Szczęsny.

Paulo Gazzaniga obronił mocny strzał w wykonaniu Federico Bernardeschiego.

Joao Cancelo został zablokowany i będzie rzut rożny dla Juventusu.

Niecelnie sprzed pola karnego strzelił Tanguy Ndombele.

Gol! Strzelił Lucas Moura. Asystował mu Tanguy Ndombele.

Tottenham Hotspur doprowadził do remisu 2:2. Tanguy Ndombele zagrał prostopadłe podanie, a Lucas Moura na wśligu wpakował piłkę do siatki.

Tottenham. Schodzi: Harry Winks. Wchodzi: Jack Roles.

Za chwilę w barwach Juve zadebiutuje Holender Matthijs de Ligt.

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Mattia De Sciglio.

Juventus Turyn wygrywa 2:1! Płasko z lewego skrzydła dośrodkował Mattia De Sciglio, a z pierwszej piłki uderzył Cristiano Ronaldo i pokonał Paulo Gazzanigę.

Tottenham starał się odważniej zaatakować i wywalczył korner.

Gol! Strzelił Gonzalo Higuain. Asystował mu Federico Bernardeschi.

Juventus Turyn doprowadził do remisu 1:1! Szybka wymiana podań piłkarzy mistrza Włoch. Natomiast akcję pewnym strzałem po ziemi wykończył Gonzalo Higuain.

Po chwili niecelnym uderzeniem z dystansu odpowiedział Lucas Moura.

Celnym strzałem popisał się Federico Bernardeschi, zaś piłkę pewnie złapał Paulo Gazzaniga.

Mistrzowie Italii wymieniają kolejne podania na własnej połowie boiska.

Lucas Moura ucierpiał w starciu z Joao Cancelo. Koguty domagały się rzutu karnego, a sędzia pozostał niewzruszony.

Juventus wznowił grę od rzutu wolnego na połowie angielskiej ekipy.

Tottenham. Schodzi: Heung-Min Son. Wchodzi: Lucas Moura.

Start drugiej odsłony potyczki Juventus Turyn - Tottenham Hotspur.

Tottenham. Schodzi: Troy Parrott. Wchodzi: Harry Kane.

Tottenham. Schodzi: Dele Alli. Wchodzi: Moussa Sissoko.

Juventus. Schodzi: Emre Can. Wchodzi: Adrien Rabiot.

Koniec pierwszej połowy meczu, po której Tottenham Hotspur prowadzi z Juventusem Turyn 1:0.

Sędzia doliczył 3 minuty.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Troy Parrott.

Tottenham Hotspur nie zamierza zwalniać tempa i szuka swojego drugiego trafienia podczas tego starcia.

W niezłej sytuacji bramkowej w piłkę nie trafił Cristiano Ronaldo.

Czy w pierwszej połowie spotkania padnie jeszcze co najmniej jedna bramka?

Celnie po wrzutce z lewej flanki główkował Mario Mandzukić, a pewnie piłkę złapał Paulo Gazzaniga.

Heung-Min Son złapany w pułapkę ofsjadową.

W Singapurze odczywalna temperatura to 35 stopni i sędzia zarządził chwilę przerwy na uzupełnienie płynów.

Gol! Strzelił Erik Lamela.

Tottenham Hotspur wyszedł na prowadzenie 1:0! Celnie z kilku uderzył Troy Parrott, a piłkę do boku odbił Gianluigi Buffon. Jednak wobec dobitki Erika Lameli był bezradny.

Źle do Sona zagrywał Dele Alli i grę rozpocznie Gianluigi Buffon.

Cristiano Ronaldo wygrał pojedynek bark w bark z rywalem i będzie rzut z autu dla turyńczyków.

Koguty atakują raz prawym, a raz lewym skrzydłem, ale dotychczas bezskutecznie.

Od kilku minut na boisku wieje nudą. Przy futbolówce znajduje się Tottenham Hotspur.

Nieudana akcja zespołu z Turynu i piłkę do gry wybiciem spod własnej bramki wprowadzi Paulo Gazzaniga.

Czy w pierwszej połowie meczu padnie co najmniej jeden gol?

Heung-Min Son znalazł się na pozycji spalonej.

Anthony Georgiou huknął bardzo niecelnie z dystansu.

Faulowany pod polem karnym Juve był Kyle Walker-Peters i będzie rzut wolny dla finalisty ostatniej edycji Ligi Mistrzów.

W groźniej sytuacji został zablokowany Cristiano Ronaldo.

Posiadanie piłki:

Juventus Turyn - 50 proc.

Tottenham Hotspur - 50 proc.

Wojciech Szczęsny na razie ogląda spotkanie z perspektywy ławki rezerwowych.

Niecelnie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Emre Can.

Juventus spokojnie rozgrywa swój atak pozycyjny.

Mistrz Włoch wznowił grę od rzutu wolnego w środkowej strefie boiska.

Odważniej konfrontację rozpoczęły Koguty, które nacierają na turyńską bramkę.

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli londyńczycy.

Podstawowa "11" Juventusu:

Wyjściowy skład Tottenhamu:

Potyczkę poprowadzi sędzia Ahmad A'Qashah z Singapuru.

Jakie będzie rozstrzygnięcie meczu Juventus Turyn - Tottenham Hotspur?

Zapraszamy na relację LIVE z meczu International Champions Cup Juventus Turyn - Tottenham Hotspur. Początek niedzielnego starcia został zaplanowany na godzinę 13:30.