Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Real Mallorca
7' Lago Junior 90+5' Iddrisu Baba
Real Madryt
19' Alvaro Odriozola 29' Vinicius Junior 74' Alvaro Odriozola
1:0

Pierwsza porażka Realu Madryt stała się faktem. Los Blancos polegli 0:1 z Realem Mallorca.

Żółtą kartkę otrzymał Iddrisu Baba.

Eder Militao uderzył głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Manolo Reina nie dał się zaskoczyć.

Sędzia doliczył cztery minuty.

Na Majorce zaczyna się fiesta. Kibice zaczynają powoli świętować. Do końca podstawowego czasu gry została ponad minuta.

Rzut wolny dla Realu. Dośrodkowanie, a w polu karnym pada Sergio Ramos. Sędzia nie dopatrzył się tam przewinienia. Gramy dalej.

Thibaut Courtois musiał wyjść spod własnej bramki. Belg daleko od własnego pola karnego głową wybijał piłkę zagraną przez rywali.

Real Madryt coraz rozpaczliwiej liczy na przebłysk geniuszu swojego kapitana. W tej kadrze nikt tak jak Sergio Ramos nie wie, jak ratować drużynę przed porażką.

. Schodzi: Vinicius Junior. Wchodzi: Brahim Diaz.

Mallorca. Schodzi: Lago Junior. Wchodzi: Aleksandar Trajkovski.

Madrytczycy dalej walą głową w mur. Nieudana wrzutka z lewej strony od Marcelo.

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Alvaro Odriozola. Hiszpan spóźnionym wślizgiem zaatakował Lago Juniora.

Aż oczy bolą. Alvaro Odriozola męczył się z piłką przed polem karnym Majorki. Zanim uderzył, piłkę zdążył mu odebrać Salva Sevilla.

Nieźle zapowiadająca się kontra Realu Madryt. Karim Benzema zagrał na prawą stronę do Viniciusa Juniora. Brazylijczyk koszmarnie dośrodkował, prosto w Lumora  Agbenyenu.

. Schodzi: Luka Jović. Wchodzi: Fede Valverde.

. Schodzi: Isco. Wchodzi: Rodrygo Goes.

Nieudana próba Sergio Ramosa z rzutu wolnego. Piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką.

Pierwszy kontakt z piłką Takefusy Kubo. Japończyk niecelnie zagrywał w pole karne do kolegi.

Mallorca. Schodzi: Aleix Febas. Wchodzi: Takefusa Kubo.

To mogło być 2:0! Ante Budimir uderzył głową w polu karnym, piłka przeleciała obok słupka, ale po chwili sędzia odgwizdał spalonego.

Królewscy ruszyli z kolejnym jałowym atakiem. Po dośrodkowaniu z lewej strony żaden z gości nie oddał strzału na bramkę Manolo Reiny.

Dobre piąstkowanie Thibaut Courtois. Belg wybił dośrodkowanie Salvy Sevilli.

Manolo Reina pewny. Bramkarz łapie kolejny strzał rywala z dystansu. Tym razem próbował Karim Benzema.

Na taką grę Realu Madryt nie da się patrzeć. Goście z Madrytu niemiłosiernie męczą się z beniaminkiem.

Zbyt niska centra Viniciusa Juniora z lewej strony. Piłka odbiła się od rywali.

Pierwsza okazja gospodarzy po przerwie. Odważny strzał z dystansu w wykonaniu Lumora  Agbenyenu.

Wracamy na drugą połowę. Majorka wznowiła grę.

Mallorca. Schodzi: Joan Sastre. Wchodzi: Lumor Agbenyenu.

Jeśli goście chcą wywieźć z San Moix jakiekolwiek punkty, Casemiro powinien sobie przypomnieć, jak strzelać tak efektowne gole.

Sędzia nie doliczył ani minuty do podstawowego czasu pierwszej połowy. Mamy przerwę. Real Mallorca niespodziewanie wygrywa 1:0 z Realem Madryt.

Gospodarze dośrodkowali z dalekiej odległości z rzutu wolnego. Thibaut Courtois odetchnął z ulgą, piłka nie dotarła do jego bramki.

Madrytczycy walą głową w mur. Majorka skutecznie zepchnęła gości na środek boiska. Niebywałe męczarnie faworytów na San Moix.

Kolejna próba Los Blancos. Tym razem nieudanie uderzył Casemiro.

Popisał się Manolo Reina. Bramkarz złapał piłkę po kąśliwym, płaskim strzale Marcelo z dystansu.

Majorka przetrwała najtrudniejszy moment na początku spotkania. Real Madryt po stracie bramki już nie napiera na jej bramkę tak ochoczo.

Żółtą kartkę otrzymał Vinicius Junior.

Karim Benzema! Francuz po podaniu Jamesa Rodrigueza uderzył na bramkę Majorki. Poprzeczka!

Kolejna niezbyt udana decyzja Viniciusa Juniora. Brazylijczyk urwał się rywalom, ale piłka po jego strzale przeleciała obok słupka.

James Rodriguez dośrodkował z dalekiego rzutu wolnego. Eder Militao próbował uderzyć głową, ale dał się złapać na spalonym.

Vinicius Junior długo dryblował na lewej stronie, ale jego płaski strzał trafił w rywala.

Żółtą kartkę otrzymał Alvaro Odriozola.

James Rodriguez miał problemy na prawej stronie. Kolumbijczyk nie wygrał walki przy linii autu z Franem Gamezem.

Majorka dalej poluje na drugie trafeinie. Z prawej strony dośrodkował Lago Junior, ale piłki nie sięgnął w polu karnym Ante Budimir.

Vinicius Junior musi popracować nad celnością. Brazylijczyk dostał podanie od Alvaro Odriozoli, ale przestrzelił nad bramką.

Co za błąd Edera Militao! Obrońca nie opanował piłki, przejął ją rywal i dograł do Ante Budimira. Napastnik trafił do siatki, ale był na spalonym.

Nieudany atak gości. Manolo Reina łapie dośrodkowanie z lewej strony.

Pierwsza odpowiedź wicelidera La Liga. James Rodriguez dośrodkował z narożnika boiska, a Karim Benzema niecelnie uderzył głową.

Gol! Strzelił Lago Junior.

Dobra indywidualna akcja skrzydłowego Majorki. Lago Junior zszedł z piłką do środka, minął Alvaro Odriozolę i oddał w polu karnym precyzyjny strzał. 1:0 dla beniaminka.

I pierwszy atak Majorki. Ante Budimir nie zdążył do podania prostopadłego. Szybszy okazał się Thibaut Courtois.

Piłka wybita przez gospodarzy. Madrytczycy muszą budować atak od nowa.

Gospodarze zamknięci na własnej połowie. Królewscy mają rzut rożny.

Pierwszy strzał na bramkę Majorki. Isco uderzył zza pola karnego, ale bramkarz nie dał się zaskoczyć.

Zaczęli!

Real Mallorca znajduje się w strefie spadkowej. Beniaminek jest na 18. miejscu i do bezpiecznej strefy traci jeden punkt. Z kolei Real Madryt znajduje się na przeciwnym biegunie tabeli. Los Blancos są wiceliderem i do pierwszej Barcelony mają punkt straty.

Kto wygra mecz?

Spotkanie poprowadzi Javier Alberola Rojas.

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 9. kolejki La Liga. Real Mallorca podejmie lidera, Real Madryt. Pierwszy gwizdek o godzinie 21.