Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Real Madryt
7' Rodrygo Goes 8' Toni Kroos 24' Sergio Ramos 63' Marcelo 69' Karim Benzema 90+1' Luka Jović
CD Leganes
23' Juan Soriano 41' Unai Bustinza 53' Jonathan Silva 84' Aitor Ruibal
5:0

Koniec! Real Madryt zdeklasował Leganes i wygrał 5:0.

Luka Jović mógł mieć dublet. Juan Soriano obronił jego strzał z bardzo bliskiej odległości.

Sędzia doliczył trzy minuty.

Gol! Strzelił Luka Jović. Asystował mu Dani Carvajal.

Celne dośrodkowanie Carvajala z prawej strony, główka Jovicia i 5:0 dla Realu Madryt.

Mocny strzał Jonathana Silvy. Piłka chciała uciec pod ręką Thibaut Courtois, ale ostatecznie górą bramkarz Realu.

Isco sprawdził refleks bramkarza Leganes. Juan Soriano nie dał się zaskoczyć, efektowna parada!

Żółtą kartkę otrzymał Aitor Ruibal.

Dobre podanie Luki Jovicia w pole karne, a Marcelo przestrzelił z bliskiej odległości.

To mogła być piąta bramka! Eden Hazard dośrodkował z lewej strony, Raphael Varane był bardzo bliski trafienia, ale nie zdążył do świetnego podania Belga.

Marcelo zażegnał zagrożenie pod własną bramką bardzo mocnym wybiciem. Piłka pod bramką Juana Soriano.

. Schodzi: Fede Valverde. Wchodzi: Isco.

Luka Jović trafił głową do bramki! Sędzia szybko przerwał radość napastnika, który uderzał ze spalonej pozycji.

Niezbyt udany strzał Luki Jovicia. Napastnik przejął piłkę wybitą przez obrońcę, ale niecelnie uderzył.

. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Luka Jović.

Gol! Strzelił Karim Benzema.

Pewny strzał Francuza obok słupka. Leganes na deskach. 4:0 dla Realu Madryt!

Kenneth Omeruo dał się nabrać na prosty zwód Luki Modricia. Będzie rzut karny!

Mocny strzał Karima Benzemy zza pola karnego! Piłka trafiła w słupek!

CD Leganes. Schodzi: Oscar Rodriguez. Wchodzi: Aitor Ruibal.

Youssef En-Nesyri złapany na spalonym.

Żółtą kartkę otrzymał Marcelo.

. Schodzi: Toni Kroos. Wchodzi: Luka Modrić.

Casemiro nieudanie uderzał z dystansu. Zdarzało mu się robić to lepiej.

Dośrodkowanie Youssefa En-Nesyriego prosto w ręce Thibaut Courtois.

Po przerwie odżyło Leganes. Przyjezdni częściej przebywają na połowie rywali. Jednak na razie niewiele z tego wynika.

Faul Casemiro na Martinie Braithwaite. Leganes będzie mogło dośrodkować z rzutu wolnego w pole karne Królewskich.

CD Leganes. Schodzi: Kevin Rodrigues. Wchodzi: Recio.

Juan Soriano od razu wyczuł intencje Toniego Kroosa. Bramkarz pewnie chwycił dośrodkowanie Niemca.

Żółtą kartkę otrzymał Jonathan Silva.

Marcelo niecelnym podaniem pozwolił Leganes rozpocząć kotrę. Z prawej strony pola karnego skończył ją Martin Braithwaite. Napastnik gości zbyt słabo uderzył na dalszy słupek.

Nie najlepsze dośrodkowanie Toni Kroos. Piłkę przejął Marcelo i z dystansu trafił prosto w ręce Juana Soriano.

Dobry powrót do obrony Daniego Carvajala. Hiszpan w porę zatrzymał na własnej połowie Kevina Rodriguesa.

Wracamy na drugą połowę! Przy piłce gospodarze.

Koniec pierwszej połowy. Real Madryt prowadzi 3:0 nad Leganes.

Pod koniec pierwszej połowy inicjatywa po stronie Leganes. Goście próbują przebić się pod pole karne przeciwników.

Niecelny strzał Karima Benzemy. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

Żółtą kartkę otrzymał Unai Bustinza.

Kolejna centra Daniego Carvajala. Tym razem niecelnie głową uderzył Rodrygo Goes.

Ależ parada Juana Soriano! Dani Carvajal jak na tacy wyłożył piłkę Karimowi Benzemie, Francuz uderzył na dalszy słupek, ale efektownie broni bramkarz Leganes.

Znowu piękny strzał chciał oddać Karim Benzema. Francuz składał się do uderzenia nożycami, ale piłkę sprzed nosa sprzątnął mu Jonathan Silva.

Zbyt głębokie dośrodkowanie Marcelo. Juan Soriano bez problemu złapał piłkę.

Ten atak Realu przeciągał się w nieskończoność. W końcu jeden z gospodarzy zdecydował się na dalekie podanie na prawą stronę. Dani Carvajal nie zdążył za pilką.

Rodrygo Goes łapie się za głowę! Fede Valverde nie wykorzystał jego dobrego dośrodkowania i przestrzelił!

Thibaut Courtois na razie bezrobotny. Nieudana próba gości z rzutu rożnego. Piłka wyszła na aut.

Sergio Ramos tym razem nie zaryzykował strzelając z rzutu karnego. A kiedyś potrafił popisać się efektownymi trafieniami z 11. metrów.

Drybling Edena Hazarda na lewej stronie. Belg chce wprawić rywali w zawroty głowy, ale jego dośrodkowanie zablokowane.

Gol! Strzelił Sergio Ramos.

Za drugim razem nie pomylił się kapitan Realu. Płaski strzał obok prawego słupka Juana Soriano.

Żółtą kartkę otrzymał Juan Soriano.

Będzie VAR! Sędzie chce powtórki rzutu karnego. Jego zdaniem Juan Soriano zbyt szybko wyszedł z linii bramkowej.

Nie ma gola! Sergio Ramos!

Juan Soriano zachował zimną krew! Bramkarz zatrzymał niezbyt mocne uderzenie Ramosa.

Będzie rzut karny dla Realu! Faulowany Eden Hazard. Belg wychodził na czystą pozycję, spóźnił się z interwencją Juan Soriano, bramkarz Leganes.

Kolejna torpeda na bramkę Leganes. Karim Benzema złożył się do nożyc po dośrodkowaniu Raphaela Varane'a. Piłka przeleciała obok dalszego słupka.

Toni Kroos odpalił petardę! Mocny płaski strzał Niemca z dystansu, ale obok bramki. Brawa również dla Karima Benzemy, który podał pomocnikowi.

A teraz dobra interwencja Kennetha Omeruo. Obrońca wybił głową dośrodkowanie Rodrygo Goesa.

Kevin Rodrigues dośrodkował z lewej strony. O piłkę w polu karnym walczył Youssef En-Nesyri, ale nie dał rady.

Toni Kroos jest w gazie. Do ostatniego trafienia w Lidze Mistrzów z Galatasaray, w środę dołożył bramkę z Leganes.

Bardzo szybki kontratak Realu. Dlugo piłkę holował Eden Hazard. Belg zszedł do środka, ale nie zdążył celnie podać na lewą stronę.

Minęło już 15. minut, ale dalej trudno odnaleźć graczy Leganes na boisku. I to nie tylko przez jaskrawozielone stroje, które zlewają się z murawą.

Niebezpieczna strata Rodrygo Goesa. Kontrę chciał wyprowadzić Youssef En-Nesyri, ale na połowie Realu niecelnie zagrywał do Oscara Rodrigueza.

Zbyt mocne dośrodkowanie Daniego Carvajala w pole karne Leganes. Karim Benzema nie zdążył opanować piłki.

W końcu niezła interwencja gości. Rodrigo Tarin wybił podanie Rodrygo Goesa.

Gol! Strzelił Toni Kroos. Asystował mu Karim Benzema.

Druga asysta Benzemy. Francuz przejął podanie Edena Hazarda i dośrodkował z lewej strony. Kroos wbiegł w pole karne i precyzyjnie strzelił na dalszy słupek.

Gol! Strzelił Rodrygo Goes. Asystował mu Karim Benzema.

Kluczowe było zagranie z lewej strony. Eden Hazard wycofał piłkę do Marcelo, który dośrodkował do Benzemy. Francuz z powietrza podał do Rodrygo, a ten trafił z kilku metrów.

Leganes z trudem próbuje przebić się pod pole karne gospodarzy. Na razie idzie im jak po grudzie.

Kolejne dośrodkowanie w pole karne Leganes. Karim Benzema podał z lewej strony. Piłkę próbował sięgnąć Fede Valverde, ale w porę zablokował go Cristian Rivera.

Dośrodkowanie Marcelo z lewej strony do Rodrygo. Piłkę we własnym polu karnym zgarnął jednak Jonathan Silva.

Gospodarze szybko przejęli piłkę. Przenieśli ciężar gry z lewej na prawą stronę. Tam niecelnie zagrywał Casemiro i inicjatywa znowu po stronie Leganes.

Zaczęli! Przy piłce zawodnicy Leganes.

Tak Królewscy trenowali przed starciem z Leganes.

Czy Real pokona Leganes?

Spotkanie poprowadzi Cesar Soto Grado.

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 11. kolejki La Liga. Real Madryt zagra z CD Leganes. Pierwszy gwizdek o godzinie 21:15.