Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Espanyol Barcelona
23' David Lopez 36' Javi Lopez 62' Marc Roca 88' Lei Wu
FC Barcelona
50' Luis Suarez 59' Arturo Vidal 66' Frenkie De Jong 75' Frenkie De Jong
2:2
Obejrzyj wideo Ukryj wideo

Koniec szalonych, remisowych derbów. Pierwsza połowa była słaba, ale po zmianie stron działo się wiele.

Goście w ataku. Ależ emocje w końcowych minutach meczu!

Sędzia doliczył 4 minuty.

Mogło być 3:2! Jonathan Calleri wpadł z piłką w pole karne, ale zamiast podawać uderzył. Wysoko ponad bramką.

Gol! Strzelił Lei Wu. Asystował mu Matias Vargas. A jednak remis! Prostopadłe dogranie do Lei Wu, a Chińczyk strzałem w kierunku dalszego słupka pokonał Neto. 2:2!

Vidal do Suareza, ale piłkę zdołał odbić wybiegający z bramki Lopez.

FC Barcelona gra na czas, widzi to sędzia i ustnie napomina Neto.

Nerwowa i szarpana gra. Goście kradną cenne sekundy, skutecznie się bronią.

Wyjście mistrzów Hiszpanii. Z piłką w polu karnym znalazł się Suarez, ale trafił w boczną siatkę.

Uderzał głową Lei Wu, Neto efektowną paradą złapał strzał!

Strzał z dystansu Vargasa o dwa metry minął bramkę FC Barcelony.

Za faul drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Frenkie De Jong. Jeszcze może być ciekawie.

Espanyol Barcelona. Schodzi: Oscar Melendo. Wchodzi: Lei Wu.

FC Barcelona rozgrywa piłkę na połowie Espanyolu. Gospodarze nie są w stanie zagrozić rywalom.

Espanyol przegrywa i stara się grać coraz odważniej. Gospodarze odsłaniają się, co starają się wykorzystać goście.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Frenkie De Jong.

Rajd Messiego, który wyłożył piłkę Suarezowi. W sytuacji sam na sam piłkę instynktownie odbił Lopez!

Espanyol Barcelona. Schodzi: Victor Gomez. Wchodzi: Matias Vargas.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marc Roca.

Gol! Strzelił Arturo Vidal. Asystował mu Luis Suarez. Wszystko wróciło do normy. Suarez po raz trzeci w meczu zagrywał zewnętrzną częścią stopy. Wprost na głowę nadbiegającego Vidala. Bramkarza nie był w stanie wybić piłki poza światło bramki. 1:2!

Mogło być groźnie pod bramką Espanyolu. Na spalonym znalazł się jednak Suarez.

Goście po przerwie wzięli się do pracy. Szybko wyrównali, a teraz dążą do zdobycia drugiego gola.

Na murawie leży Luis Suarez, są już przy nim lekarze.

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Jordi Alba. Barcelona bez większego wysiłku doprowadziła do wyrównania. Z lewej strony na szósty metr dośrodkował Alba, a nadbiegający Suarez płaskim strzałem pokonała bramkarza. 1:1!

Akcja Espanyolu zakończona bardzo niecelnym strzałem Sergi Dardera.

Sędzia rozpoczął 2. połowę.

Przerwa. Jak na razie sensacja w derbach Barcelony! Po zmianie stron na pewno będzie się działo.

Szybka akcja gości, strzał Messiego, piłka po nodze obrońcy wyszła na rzut rożny.

Sędzia doliczył minutę.

W walce o piłkę łokciem trafiony został Pique. Hiszpan cierpiał, ale z murawy wstał.

Z rzutu wolnego uderzył Messi. Anemicznie i w zasięgu rąk bramkarza.

Z tzw. fałsza z pola karnego uderzał Suarez, piłka trafiła w zewnętrzną część słupka!

Dogranie do Messiego, który wchodził w pole karne z głębi pola. Uderzenie poszybowało wprost w bramkarza.

Cały czas więcej z gry mają gospodarze. Goście? Oj, gorąco będzie w szatni mistrzów Hiszpanii.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Javi Lopez.

Espnayol stara się wyprowadzać kontry, jednak gospodarze mają problemy z przedostaniem się w pole karne gości.

Gra toczy się w środku pola. Goście nie potrafią się przebić przez defensywę Espanyolu.

Mistrzowie Hiszpanii przegrywają, ale póki co nie są w stanie zdecydowanie zaatakować ostatni w La Liga Espanyol.

Messi zrobił kółeczko w polu karnym, z rywalami na plecach. Strzał Argentyńczyka był słaby i bramkarz pewnie złapał piłkę.

Gol uznany! Mamy sensację!

Jeszcze trwają analizy VAR. Dwóch zawodników gospodarzy było na spalonym, ale nie wpływali na postawę bramkarza i obrońców.

Gol! Strzelił David Lopez. Asystował mu Marc Roca. Roca dośrodkował z rzutu wolnego, do piłki doszedł David Lopez i strzałem głową tuż przy słupku pokonał Neto! 1:0!

Frenkie De Jong ostro zaatakował rywala łokciem. Obyło się bez kartki, a pragnęli jej fani gospodarzy.

FC Barcelona rozgrywa pilkę przed polem karnym Espanyolu. Wszystko jednak trwa bardzo długo i rywale potrafią się dobrze ustawić.

Gospodarze starają się wysoko atakować rywala. Mistrzowie Hiszpanii bez większych problemów wychodzą cało z opresji.

Pique sfaulował rywala. Wściekli są miejscowi kibice. Ich "miłość" do zawodnika gości wręcz kwitnie.

Seria rzutów rożnych dla mistrzów Hiszpanii. Zabrakło jednak uderzenia.

Goście przedostali się z piłką w pole karne Espanyolu. Jednak Suarez, a po chwili Messi nie zdołali znaleźć sobie miejsca do oddania strzału.

Żywiołowa na każde zdarzenie na boisku reagują miejscowi fani. Sporo gwizdów usłyszał już Gerard Pique.

Starają się atakować piłkarze Espanyolu, rywale póki co skupiają się na defensywie.

Pierwsze dogranie w pole karne gospodarzy, jednak jeden z graczy gości skiksował.

Gramy!

Mecz poprowadzi Carlos Del Cerro.

Kto wygra mecz?

Przed nami derby Barcelona. Ostatni w tabeli Espanyol podejmuje mistrza kraju FC Barcelonę.