Najnowsze Wyniki/Kalendarz
FC Barcelona
30' Ansu Fati 32' Ansu Fati 65' Gerard Pique 65' Jordi Alba
Levante UD
90+2' Ruben Rochina
2:1
Obejrzyj wideo Ukryj wideo

Koniec. Barcelona wygrała 2:1 i do lidera La Liga Realu Madryt traci 3 punkty.

Kolejny raz uderzal Rochina, piłka poszybowała wysoko ponad bramką.

Gol! Strzelił Ruben Rochina. Bramka kontaktowa dla gości! Sprzed pola karnego mocno uderzyl Rochina, piłka przeleciała między nogami jego partnera. Zasłonięty ter Stegen nie dał rady skutecznie interweniować. 2:1!

Sędzia doliczył 4 minuty.

W okienko bramki gości celował Messi. Pomylił się jednak o metr.

Roger Marti dopadł do bezpańskiej piłki. W dobrej sytuacji spudłował!

FC Barcelona. Schodzi: Ansu Fati. Wchodzi: Riqui Puig.

To mogła być groźna akcja gości. Zabrakło jednak dokładnego podania.

Pique przyjął piłkę, a stojąc tyłem do bramki nie dał rady uderzyć i przewrócił się.

Akcję gości strzałem z ok. 14 metrów wprost w bramkarza zakończtył Enis Bardhi.

Przerwa w grze. Skurcze złapały jednego z zawodników Levante.

Messi znalazł się naprzeciwko bramkarza, uderzył jednak w nogi Fernandeza.

Po dośrodkowaniu efektownie "nożycami" uderzał Fati, minimalnie przestrzelił.

Sprzed pola karnego uderzał Messi. Piłkę pewnie złapał bramkarz.

Kolejne uderzenie Hernaniego, piłka przeleciała dwa metry obok słupka.

Kapitalnie w bramce Marc-Andre ter Stegen! Bramkarz na rzut rożny wybił uderzenie z pola karnego Hernaniego.

Żółtą kartkę za komentarze w stylu gimbazy otrzymał Jordi Alba.

Żółtą kartkę za ostry faul otrzymał Gerard Pique.

Barcelona stara się długo utrzymywać przy piłce, goście jednak cały czas starają się zagrozić gospodarzom.

Levante UD. Schodzi: Jose Morales. Wchodzi: Borja Mayoral.

Levante UD. Schodzi: Gonzalo Melero. Wchodzi: Hernani.

Z ok. 15 metrów uderzał Messi, Fernandez błędu nie popełnił i piłkę złapał.

Kolejna szansa gości. Płaski strzał Melero zdołał obronić Marc-Andre ter Stegen.

Mogło być 2:1! Strzał Moralesa nogami zdołał odbić bramkarza, poprawka Martiego poszybowała ponad poprzeczką.

W zamieszaniu zbyt anemicznie uderzał Messi, piłkę sprzed linii wybił obrońca. Po chwili ponad bramką strzelił Rakitić.

Piłka zagrana za plecy obrońców, jednak Fati na spalonym.

Barcelona od początku 2. połowy w ataku. Goście już pogodzili się z porażką, ale są świadomi, że to nie koniec ich obijania w niedzielny wieczór.

Wracamy do meczu!

Przerwa. Trochę trwało nim Barcelona zdobyła gola. Później jednak dołożyła drugiego i po przerwie ma tzw. relaks.

Semedo na piąty metr do Griezmanna, a ten SPUDŁOWAŁ! Niebywałe!

Goście chcą wysokim pressingiem zaatakować Barcelonę. Jednak nie przynosi to żadnych efektów.

Barcelona rozgrywa piłkę w okolicach środka pola i szuka dziury w defensywie rywala. Piłkarze Levante po dwóch ciosach przestali zagrażać gospodarzom.

Semedo zakręcił w polu karnym obrońcami i uderzył z ok. 14 metrów. Piłka odbiła się od poprzeczki i wyszła na aut bramkowy!

Barcelona prowadzi dwoma golami i szuka kolejnych. Goście nie potrafią odpowiedzieć mistrzom Hiszpanii.

Gol! Strzelił Ansu Fati. Asystował mu Lionel Messi. Szybkie dwa ciosy i już chyba po emocjach! Messi znalazl się z piłką w okolicach pola karnego i podał na lewo. Fati po chwili uderzył, źle zachował się bramkarz, który między nogami przepuścił strzał lecący w jego kierunku. 2:0!

Gol! Strzelił Ansu Fati. Asystował mu Lionel Messi. Nie udało się Messiemu, udało się Fatiemu. Z własnej połowy podawał Argentyńczyk, Fati znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem trafił do siatki. 1:0!

Mocny strzał z pola karnego Messiego instynktownie odbił bramkarz!

Goście starali się wyprowadzić kontrę, jednak Morales nie przedarł się lewą stroną.

Ansu Fati w polu karnym, upadając uderzył. Piłka odbiła się od nogi obrońcy i wyszła na rzut rożny.

Cały czas więcej z gry ma Barcelona, jednak piłkarze Levante całkiem dobrze radzą sobie wyprowadzając kontry.

Sprzed pola karnego z pierwszej piłki uderzył Rakitić. Piłka poszybowała wysoko ponad bramką.

Po dograniu z rogu Vezo omal nie wbił piłki do własnej bramki. Futbolówka przeleciała tuż obok słupka.

Coraz groźniej wyglądają akcje Barcelony. Goście jednak w miarę skutecznie odpierają ataki.

Szybkie wyjście gości, obrońca w ostatnim momencie zablokował podanie.

Kolejny strzał Messiego, tym razem bramkarz musiał interweniować. Po chwili naprzeciwko Fernandeza znalazł się Griezmann, ale uderzył zbyt anemicznie i do tego niecelnie.

Pierwsza okazja w meczu. Ansu Fati ruszył z pilką, podał do Messiego, a ten uderzył tuż obok słupka!

Barcelona po stracie piłki stara się wysoko atakować rywala. Piłkarzom Levante udaje się cało wyjść z opresji.

Cały czas więcej z gry ma Barcelona, goście szans zamierzają szukać w kontrach.

Pierwszy rzut rożny dla gości, ale bez zagrożenia pod bramką Barcelony.

Od początku do ataku ruszyła Barcelona. Goście czekają na rywala w polu karnym.

Gramy!

Kto wygra mecz?

Mecz poprowadzi Adrian Cordero.

Barcelona musi gonić uciekający Real Madryt. Rywalem plasujące się na 13. pozycji Levante.