Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Real Madryt
4' Toni Kroos 30' Sergio Ramos 37' Marcelo 47' Casemiro
SD Eibar
60' Pedro Bigas 90+3' Sebastian Cristoforo
3:1

Koniec! Real pokonał Eibar 3:1.

Żółtą kartkę otrzymał Sebastian Cristoforo.

Sędzia doliczył cztery minuty.

Dalekie podanie do Viniciusa Juniora. Brazylijczyk nie wygrał pojedynku o piłkę na lewej stronie.

. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Fede Valverde.

To mogła być niezła akcja Realu w polu karnym rywali. Vinicius Junior zagrał do Garetha Bale'a, ale Walijczyk był tyłem do bramki i pogubił się z piłką.

SD Eibar. Schodzi: Pablo de Blasis. Wchodzi: Takashu Inui.

Kolejna przerwa na uzupełnienie płynów.

Correa próbuje dośrodkować w pole karne, jednak piłka zatrzymuje się już na pierwszej przeszkodzie - Marcelo. Eibar zacznie od autu

Correa zwija się z bólu po wejściu Casemiro. Za chwilę okazja na groźne dośrodkowanie dla Eibaru

Eibar wciąż w natarciu. Tym razem jednak żaden z kolegów nie domyka piłki zagranej wzdłuż pola karnego przez Pedro Leona

Świetna okazja Pedro Leona! Miał przed sobą tylko Courtoisa, jednak strzela prosto w golkipera!

Marcelo wymaga pomocy medycznej, za chwilę jednak powinien powrócić na boisko

Real Madryt . Schodzi: Sergio Ramos. Wchodzi: Eder Militao.

Real Madryt . Schodzi: Eden Hazard. Wchodzi: Vinicius Junior.

Real Madryt . Schodzi: Rodrygo Goes. Wchodzi: Gareth Bale.

Cóż za błąd Courtoisa! W efekcie zamieszania w polu karnym po rzucie rożnym wydawałoby się niegorźny strzał oddaje Bigas, jednak belgijski golkiper przepuszcza piłkę między nogami!

Gol! Strzelił Pedro Bigas.

SD Eibar. Schodzi: Rafa Soares. Wchodzi: Pedro Bigas.

SD Eibar. Schodzi: Kike. Wchodzi: Sergi Enrich.

SD Eibar. Schodzi: Fabian Orellana. Wchodzi: Pedro Leon.

Dłuższy moment gra toczyła się w środkowej strefie, finalnie jednak Eibar zdołał podejść pod pole karne Realu, jednak strzał z dystansu Exposito świetnie broni Courtois

Eden Hazard próbował drybling w polu karnym, finalnie jednak zdecydował się na wrzutkę, która jednak z celnością miało niewiele wspólnego. Ponownie od bramki Dmitrović

Na spalonym Karim Benzema, grę wznowi bramkarz Eibaru

Nieudana centra Marcelo. Żaden z jego kolegów w polu karnym nie sięgnął piłki.

Czujny Thibaut Courtois! Belg obronił strzał z dystansu zawodnika Eibar.

Żółtą kartkę otrzymał Casemiro.

Wracamy do gry! Przy piłce goście.

. Schodzi: Dani Carvajal. Wchodzi: Ferland Mendy.

Koniec pierwszej połowy. Pokaz siły Realu Madryt, który prowadzi z Eibar 3:0.

Sędzia doliczył dwie minuty do podstawowego czasu gry.

Karim Benzema dał się ograć na lewej stronie. Francuz nie utrzymał piłki na lewym skrzydle.

Gol! Strzelił Marcelo.

Brazylijczyk przejął nieudane wybicie Sergio Alvareza i oddał mocny, płaski trzał na dalszy słupek.

Tak Toni Kroos świętował pierwszą bramkę Realu.

Odpowiedź gości. Edu Exposito uderzył z dystansu, ale nie zaskoczył Thibaut Courtois.

Piłkarze wrócili do gry.

Przerwa dla piłkarzy na uzupełnienie płynów.

Gol! Strzelił Sergio Ramos. Asystował mu Eden Hazard.

Zabójcza kontra Realu. Karim Benzema uruchomił Hazarda na prawej stronie. Belg był sam na sam z bramkarzem, ale podał do biegnącego Ramosa. Obrońca trafił do pustej bramki. 2:0!

Fabian Orellana uderzył z dystansu, ale jego strzał zablokował Raphael Varane.

Zawodnicy Eibar nie dali rady wyprowadzić kontry. Casemiro sfaulował rywala jeszcze na jego połowie.

Niezłe podanie Toniego Kroosa w kierunku bramki Eibar. Nie zdążył do niego Rodrygo Goes.

Rodrygo Goes popisywał się dryblingiem na prawej stronie, ale został zatrzymany przez obrońcę.

Zamieszanie w polu karnym Realu i do strzału składał się Kike. Napastnik Eibar przestrzelił z kilku metrów.

Dobry moment graczy Eibar. Są przy piłce, ale na razie bez konkretów pod bramką Realu.

Luka Modrić faulowany na połowie boiska.

Eibar nie radzi sobie na początku spotkania. Goście nie potrafią wyprowadzić żadnego ataku z własnej połowy. Próba zakończona niecelnym dalekim podaniem.

Gol! Strzelił Toni Kroos. Asystował mu Karim Benzema.

Wymarzony początek pierwszego meczu po przerwie dla madrytczyków! Benzema wycofał piłkę do Kroosa. Niemiec z okolic 16. metra precyzyjnie zmieścił piłkę w bramce. 1:0 dla Realu.

Dobry początek Realu. Los Blancos zepchnęli Eibar do defensywy i rozgrywają atak pozycyjny.

Zaczęli!

Real Madryt jest wiceliderem La Liga. Ma 56 punktów, do pierwszej Barcelony traci pięć punktów. Z kolei Eibar walczy o utrzymanie, zespół ma dwa punkty przewagi nad strefą spadkową.

Obie drużyny rozegrają pierwszy mecz po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa.

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 28. kolejki La Liga. Real Madryt zagra u siebie z SD Eibar. Pierwszy gwizdek o godzinie 19:30.