Najnowsze Wyniki/Kalendarz
AC Milan
12' Hakan Calhanoglu 35' Andre Silva 55' Davide Calabria 65' Hakan Calhanoglu
Brescia Calcio
24' Daniele Dessena 30' Andrea Cistana 39' Dimitri Bisoli 90+3' Sandro Tonali
1:0

Jeden gol wystarczył Milanowi do zwycięstwa.

Żółtą kartkę otrzymał Sandro Tonali za niesportowe zachowanie.

Doliczone cztery minuty.

Piłka zatańczyła na linii bramkowej po potężnym uderzeniu Krzysztofa Piątka! Nie ma gola. W ostatnim momencie złapał ją Jesse Joronen. Pech reprezentanta Polski.

Jesse Joronen wyciągnął się jak struna i obronił płaskie uderzenie Krzysztofa Piątka. Niezła, techniczna próba, ale zatrzymał piłkę bramkarz Brescii Calcio.

Coraz trudniej uwierzyć w to, co robią gospodarze pod bramką Brescii Calcio. Lucas Paqueta dostał podanie od Krzysztofa Piatka i oddał uderzenie w słupek!

Nie potrafią zamknąć tego spotkania gospodarze, choć szanse na to są znakomite. Franck Kessie pobiegł na przebój, wpadł w pole karne przeciwnika i potężnie huknął. Brescia Calcio ma szczęście, że Iworyjczyk przesadził i nie trafił w bramkę.

Krzysztof Piątek nie wykorzystał wielkiej szansy na strzelenie gola! Szukał sposobu na pokonanie Jesse Joronena i ostatecznie nie znalazł. Przedarł się reprezentant Polski przez defensywę, ale trafił w bramkarza.

Zapachniało drugim golem Milanu. Był w zamieszaniu Krzysztof Piatek, próbował też zdobyć bramkę Fabio Borini, ale jakoś poradzili sobie przyjezdni.

Milan. Schodzi: Samuel Castillejo. Wchodzi: Fabio Borini.

Krzysztof Piątek pozostaje na boisku. Ucierpiał również Samuel Castillejo i prawdopodobnie już nie pogra.

Krzysztof Piątek oberwał na połowie przeciwnika. Poleciała krew z nosa napastnika Milanu. Nie jest to prawdopodobnie nic groźnego.

Suso wykonał dośrodkowanie w kierunku Krzysztofa Piątka. Przed zmiennika wskoczył defensor i nie pozwolił na oddanie strzału.

Brescia. Schodzi: Nikolas Spalek. Wchodzi: Luca Tremolada.

Krzysztof Piątek głównie fauluje. Pierwszy kwadrans Polaka od wejścia na boisko z ławki rezerwowych mało przekonujący.

Nie podda się Brescia Calcio dopóki ma szansę na zapunktowanie. Sandro Tonali sprawdził czujność Gianluigiego Donnarummy strzałem z rzutu wolnego.

Alfredo Donnarumma na spalonym. Napastnik Brescii Calcio ponownie nie zagroził zawodnikowi o znanym sobie nazwisku stojącemu w bramce Milanu.

Krzysztof Piątek dostał od trenera dwa kwadranse.

Krzysztof Piątek wpadł na dobrze ustawionego defensora. Reprezentant Polski rozpędzał się na połowie przeciwnika, ale nie wypracował sobie miejsca do strzału.

Żółtą kartkę otrzymał Hakan Calhanoglu za komiczne przekonywanie sędziego, gdzie ma zamiar opuścić boisko.

Milan. Schodzi: Hakan Calhanoglu. Wchodzi: Lucas Paqueta.

Krzysztof Piątek zameldował się na boisku ostrym faulem w pojedynku fizycznym. Aktualnie futbolówka na połowie zespołu z Mediolanu, gdzie po dośrodkowaniu interweniował Gianluigi Donnarumma.

Milan. Schodzi: Andre Silva. Wchodzi: Krzysztof Piątek.

Krzysztof Piątek gotowy do wejścia na boisko.

Brescia Calcio potrafiła po przerwie zagrozić Gianluigiemu Donnarummie tylko jednym dośrodkowaniem. Radzi sobie Milan, ale nie ma bezpiecznej przewagi.

Żółtą kartkę otrzymał Davide Calabria za przewinienie taktyczne na Stefano Sabelli.

Dynamiczna szarża Suso w pole karne przeciwnika. Hiszpanowi nie udało się dostarczyć piłki pod bramkę, gdzie czekał kompan z Milanu.

Im dłużej posiadam piłkę, tym krócej ma ją przeciwnik - zgodnie z tą zasadą grają podopieczni Marco Giampaolo po powrocie z szatni na boisko.

Sandro Tonali stracił piłkę na rzecz Samuela Castillejo, a następnie sfaulował będącego górą w pojedynku Hiszpana.

Rozgrzewa się Krzysztof Piątek.

Rzut wolny Milanu na połowie przeciwnika. Z podobnej pozycji strzelił dziś gola Kamil Grosicki. Drużyna Marco Giampaolo ostrożniejsza, ponieważ wykonała dośrodkowanie, które wypiąstkował Jesse Joronen.

Druga połowa.

Brescia. Schodzi: Ernesto Torregrossa. Wchodzi: Florian Aye.

Milan z zaliczką przed drugą częścią meczu.

Dziś również trybuny stadionu wypełniły się kibicami.

Czy Brescia Calcio wyrówna po przerwie?

Jest postęp w grze Milanu, jest korzystny wynik, ale zwycięstwo gospodarzy pozostaje niepewne.

Doliczona minuta.

Ostatnie minuty pierwszej części. Sędzia biega i gwiżdże. To efekt głównie ostrej gry beniaminka.

Andre Silva dziś zastępuje Krzysztofa Piątka w ataku Milanu. Na razie Portugalczyk furory nie zrobił.

Żółtą kartkę otrzymał Dimitri Bisoli za ostre wejście w nogi Hakana Calhanoglu.

Sędzia sprawdzał, czy gościom należy się jedenastka po kolizji z udziałem Ricardo Rodrigueza. Po kilku sekundach było jasne, że jedenastki nie będzie.

Gianluigi Donnarumma popisał się paradą. Bramkarz Milanu ładnie wyszedł w powietrze i odbił futbolówkę po strzale z dystansu Stefano Sabelli. Bardzo to efektowne, a co jeszcze ważniejsze efektywne.

Żółtą kartkę otrzymał Andre Silva za faul na połowie przeciwnika.

Brescia Calcio odzyskała piłkę i wymieniła podania. Milan stosuje arytmię w grze i postanowił przez chwilę poobserwować mało doświadczonego przeciwnika.

Żółtą kartkę otrzymał Andrea Cistana za faul na Andre Silvie.

Akcja indywidualna Hakana Calhanoglu. Turek przedarł się w pole karne przeciwnika i oddał techniczne uderzenie. Futbolówka przeleciała nieznacznie obok spojenia słupka z poprzeczką.

Milan kontrolował ostatnie minuty, a swoją pieczołowitą wymianą podań zmusił przeciwników do wycofania się w jedenastu na własną połowę.

Hakan Calhanoglu strzelcem pierwszego w sezonie gola dla Milanu.

Żółtą kartkę otrzymał Daniele Dessena za faul na Ismaelu Bennacerze.

Piłka wrzucona w pole karne beniaminka. Dopadł do niej Andre Silva, którego próba przelobowania Jesse Joronena nie przyniosła drugiego gola Milanowi.

Najlepsza szansa na wyrównanie! Dimitri Bisoli nie wie i pewnie jeszcze przez kilka dni nie będzie wiedział, w jaki sposób nie strzelił gola. Był kompletnie sam trzy metry przed bramką Gianluigiego Donnarummy, tymczasem posłał piłkę na wiwat. Poważne ostrzeżenie dla Milanu.

Korner dla Brescii. Po krótkim rozegraniu Stefano Sabelli wrzucił piłkę w pobliże bramki Gianluigiego Donnarummy, gdzie interweniowali skutecznie gospodarze.

Hakan Calhanoglu otworzył wynik.

Brescia. Schodzi: Bruno Martella. Wchodzi: Ales Mateju.

Gol! Strzelił Hakan Calhanoglu. Asystował mu Suso.

AC Milan strzelił pierwszego gola w sezonie. Niby rozpoczął spokojnie, niby nie zagrażał Jesse Joronenowi, ale jedno dobre rozegranie piłki wystarczyło do objęcia prowadzenia. Hakan Calhanoglu przyczaił się za plecami wszystkich obrońców Brescii i główkował precyzyjnie po dośrodkowaniu Suso.

Trener przyjezdnych uspokaja podopiecznych. Piłkarze beniaminka nie mają prawa obawiać się Milanu po tym co pokazał na początku spotkania.

Ernesto Torregrossa autorem pierwszej próby uderzenia na bramkę Milanu. Napastnik Brescii trafił w nogi broniących zawodników Milanu i Gianluigi Donnarumma nie musiał interweniować.

Interwencja bramkarza Brescii Calcio po dośrodkowaniu z prawego skrzydła. Sprzątnął futbolówkę sprzed nosów nadbiegających napastników Milanu.

Premierowe ataki Milanu, jednak w bezpiecznej dla przeciwnika odległości od bramki Jesse Joronena. Czekają na podania Samuel Castillejo oraz Andre Silva.

Gospodarze w czerwono-czarnych pasiakach, a beniaminek w białych koszulkach, a także niebieskich spodenkach i getrach.

Początek meczu!

Marco Giampaolo posadził Krzysztofa Piątka na ławce rezerwowych.

Czy AC Milan wygra mecz z Brescią?

Krzysztof Piątek rozpocznie mecz na ławce rezerwowych.

Sędzia: Rosario Abisso

Kluby spotkają się po długiej przerwie. W sezonie na przełomie dekad dwukrotnie zwyciężał Milan i w obu spotkaniach nie stracił gola. Brescia Calcio ostatnio wygrała z przeciwnikiem z Mediolanu 10 maja 2003 roku. Od tego dnia co najwyżej remisowała z Rossonerimi.

Brescia Calcio powróciła do Serie A w dobrym stylu. Beniaminek wygrał pierwsze spotkanie 1:0 na stadionie Cagliari Calcio, które bywa typowane na czarnego konia w wyścigu do europejskich pucharów.

AC Milan rozpoczął sezon od totalnego falstartu. Rossoneri w pierwszym występie pod wodzą Marco Giampaolo ponieśli porażkę 0:1 z Udinese Calcio. Zebrette na pewno nie są kandydatami do zajęcia czołowych miejsc w lidze włoskiej.