Najnowsze Wyniki/Kalendarz
ACF Fiorentina
10' Martin Caceres 36' Federico Chiesa 77' Gaetano Castrovilli
Juventus Turyn
14' Miralem Pjanić 46' Matthijs de Ligt 82' Rodrigo Bentancur
0:0

Bezbramkowe nieco ponad 90 minut we Florencji.

Kevin-Prince Boateng przestrzelił z centralnej części pola karnego.

Druga żółta kartka dla Vincenzo Montelli.

Federico Bernardeschi oddał anemiczne uderzenie. Bartłomiej Drągowski nie miał problemu z zatrzymaniem sunącej z niską prędkością piłki.

Doliczone cztery minuty.

Fiorentina. Schodzi: Gaetano Castrovilli. Wchodzi: Szymon Żurkowski.

Fiorentina jeszcze szuka sposobu na zmuszenie do kapitulacji Wojciecha Szczęsnego.

Cristiano Ronaldo strzelił obok bramki. Portugalczyk złożył się do przewrotki, choć dośrodkowanie z lewego skrzydła nie było najlepsze.

Fiorentina. Schodzi: German Pezzella. Wchodzi: Federico Ceccherini.

Żółtą kartkę otrzymał Rodrigo Bentancur za przewinienie.

Dośrodkowanie Juana Cuadrado w kierunku Cristiano Ronaldo. Obok Portugalczyka byli dwaj zawodnicy w fioletowych strojach i nie dopuścili do uderzenia.

Żółtą kartkę otrzymał Gaetano Castrovilli za przewinienie taktyczne.

Nikola Milenković strzelił głową w Wojciecha Szczęsnego po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

Alex Sandro interweniował po dośrodkowaniu. Gdyby nie dobry wyskok i wybicie Brazylijczyka byłoby zapewne uderzenie głową Pola Liroli.

W ostatnim momencie przerwana akcja Juventusu. Sami Khedira dostał podanie będąc w polu karnym przeciwnika i starał się jeszcze uruchomić Cristiano Ronaldo. Rozpaczliwie interweniowali gracze ze Stadio Artemio Franchi.

Coraz mniej czasu zostało zawodnikom na rozstrzygnięcie tego spotkania. Piłka potoczyła się przed polem karnym Fiorentiny, ale sędzia nie pozwolił dokończyć tego ataku mistrzom Włoch. Gwizdek po zagraniu ręką Federico Bernardeschiego.

Federico Chiesa uderzył zza pola karnego ponad bramką Wojciecha Szczęsnego. Wciąż można powiedzieć, że dwie próby zdobycia gola przez Fiorentinę przypadają na jeden atak Juventusu.

Świetne podanie Gonzalo Higuaina do Juana Cuadrado. Po asyście Kolumbijczyka strzelił Cristiano Ronaldo anemicznie prosto w Bartłomieja Drągowskiego.

Trzecia zmiana w Juventusie spowodowana kontuzją.

Juventus. Schodzi: Danilo. Wchodzi: Juan Cuadrado.

Franck Ribery zebrał ogromne prawa za przerwanie solowego ataku Cristiano Ronaldo. Wiekowy Francuz dogonił doświadczonego Portugalczyka.

Danilo upadł i zgłosił problem z mięśniami.

Franck Ribery uruchomił podaniem Dalberta Henrique. Dośrodkowanie skrzydłowego zostało wybite przez Leonardo Bonucciego.

Wymiana podań Juventusu. Nie było w tym spotkaniu wielu fragmentów, w którym warunki rywalizacji dyktowali Bianconeri.

Wojciech Szczęsny poradził sobie z wstrzeleniem Dalberta Henrique ze skraju pola karnego. Nie oznaczało to końca ataku Fiorentiny. Na jego finiszu Milan Badelj uderzył z dystansu ponad poprzeczką.

Przerwa w grze spowodowana urazem Samiego Khediry. W pierwszej połowie Maurizio Sarri przeprowadził dwie zmiany spowodowana kontuzjami. Tym razem nie będzie musiał sięgać po kolejnego rezerwowego.

Piłkarze starają się zorganizować do ataku po powrocie z szatni na boisko. Szczególnie Juventus, z Cristiano Ronaldo na czele, ma co poprawiać.

Żółtą kartkę otrzymał Matthijs de Ligt za faul na Francku Riberym.

Druga połowa.

Pierwsza połowa bez żadnego przełomu.

Czy po przerwie padnie minimum gol?

Tak w przeszłości Gianluigi Buffon zatrzymywał zawodników ofensywnych Fiorentiny.

Bezbramkowe nieco ponad 45 minut.

Doliczone trzy minuty.

Kolejna zmiana w Juventusie spowodowana urazem.

Wojciech Szczęsny interweniował po strzale Dalberta Henrique. Skrzydłowy główkował z bliska po wrzutce Francka Riberiego. Polak zrehabilitował się za pomyłkę z początku spotkania.

Gospodarze wymienili podania z Bartłomiejem Drągowskim. Bramkarz Fiorentiny operuje piłką z większym opanowaniem niż Wojciech Szczęsny po przeciwnej stronie boiska.

Żółtą kartkę otrzymał Federico Chiesa za poskrobanie po nogach Matthijsa De Ligta.

Federico Chiesa zatrudnił Wojciecha Szczęsnego uderzeniem po ziemi z dystansu. Położył się bramkarz Juventusu i poczekał na sunącą po murawie futbolówkę.

Świetna szansa dla zespołu z Florencji. Zmarnował ja Federico Chiesa, a przewagę na połowie Juventusu zrobił German Pezzella.

Dwa kwadranse i sytuacje podbramkowe są konsekwencją głównie kardynalnych błędów po obu stronach boiska. Składnych akcji na razie jak na lekarstwo.

Wojciech Szczęsny pogubił się z piłką pod nogami. Reprezentant Polski nerwowo wyekspediował futbolówkę poza boisko.

Przerwa na wodę. Po raz pierwszy w sezonie włoscy ligowcy rozgrywają mecz wczesnym popołudniem.

Sami Khedira zdecydował się na uderzenie z dystansu. Piłka po próbie Niemca przeleciała ponad bramką Bartłomieja Drągowskiego.

W przerwie reprezentacyjnej Cristiano Ronaldo popisał się strzeleniem czterech goli Litwie.

Franck Ribery strzelił z półdystansu w lustro bramki Wojciecha Szczęsnego. Francuz nie zaskoczył reprezentanta Polski. W odpowiedzi Bartłomiej Drągowski sparował piłkę po uderzeniu Blaise'a Matuidiego.

Kolejne zamieszanie w polu karnym Juventusu na własne życzenie Bianconerich. Tym razem Wojciech Szczęsny ratował sytuację po niezgrabnym i nerwowym podaniu Matthijsa de Ligta.

Wojciech Szczęsny w opałach. Sam postanowił narobić sobie kłopotów. Bramkarz Juventusu kopnął piłkę w nadbiegającego Federico Chiesę i miał ogromne szczęście, że nie trafiła ona do sieci.

Żółtą kartkę otrzymał Miralem Pjanić za faul na Francku Riberym.

Federico Bernardeschi został chłodno przywitany we Florencji. Awaryjnie wprowadzony z ławki rezerwowych na boisko zawodnik przeszedł do Juventusu z klubu ze Stadio Artemio Franchi.

Po przewinieniu na Federico Bernardeschim za wykonanie rzutu wolnego zabrał się Cristiano Ronaldo. Potężne uderzenie Portugalczyka w mur i nie rozgrzał się jeszcze Bartłomiej Drągowski.

Żółtą kartkę otrzymał Martin Caceres za ostre wejście w Federico Bernardeschiego.

Douglas Costa ma problem ze zdrowiem. Maurizio Sarri spogląda z niepokojem na Brazylijczyka, który bez winy przeciwnika doznał urazu mięśniowego.

Pierwszy chwyt Wojciecha Szczęsnego. Nie napracował się z przerwie reprezentacyjnej. Zobaczymy, czy będzie mieć więcej pracy we Florencji.

Gospodarze w fioletowych strojach z białymi elementami. Juventus w nietypowych dla siebie białych koszulach i getrach oraz pomarańczowych spodenkach.

Początek meczu.

Czy Juventus wygra mecz z Fiorentiną?

Bartłomiej Drągowski i Wojciech Szczęsny w podstawowych składach.

Treningi Violi przed meczem z mistrzem Włoch.

Przygotowania Bianconerich do meczu.

Juventus FC wygrał w poprzedniej kolejce pasjonujące starcie z SSC Napoli 4:3.

Sędzia: Massimiliano Irrati

Juventus rozpoczął sezon zgodnie z planem. Po wygraniu 1:0 na stadionie Parmy zwyciężył w hicie z SSC Napoli 4:3. Dwa punkty dostał w prezencie od Kalidou Koulibaliego, który w końcówce meczu strzelił gola samobójczego.

Zespół z Florencji ma zero punktów w tabeli. Na inaugurację sezonu podopieczni Vincenzo Montelli przegrali pasjonującą konfrontację z SSC Napoli 3:4. Następnie zostali pokonani 1:2 przez Genoę CFC.

Fiorentina rozegra drugi w sezonie mecz przed własną publicznością. Drużyna Vincenzo Montelli spróbuje odnieść pierwsze zwycięstwo ligowe po 16 spotkaniach bez wygranej z rzędu. W tym okresie pokonała tylko Monzę w Pucharze Włoch.