Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Torino FC
8' Lyanco 31' Simone Zaza 33' Andrea Belotti 72' Andrea Belotti 76' Andrea Belotti 81' Ola Aina
AC Milan
18' Krzysztof Piątek 21' Ismael Bennacer 63' Theo Hernandez 73' Pepe Reina 73' Alessio Romagnoli 77' Gianluigi Donnarumma 88' Mateo Musacchio
2:1

Torino odwróciło wynik i zwyciężyło.

Simone Zaza nie wykorzystał świetnej szansy na zamknięcie meczu. Tym razem w kuriozalny sposób nie pokonał Gianluigiego Donnarummy. Przewrócił się! Po przeciwnej stronie boiska Krzysztof Piątek nie zaskoczył swoim strąceniem Salvatore Sirigu. Końcówka z ogromnymi emocjami.

Ogromna szansa na wyrównanie. Franck Kessie ograł jak juniora przeciwnika, będąc blisko bramki Torino, ale nie potrafił przymierzyć z trzech metrów do sieci. Za dużo energii, za mało dokładności i Milan nadal przegrywa w Turynie!

Doliczone pięć minut.

Żółtą kartkę otrzymał Mateo Musacchio za faul na Andrei Belottim.

Rossoneri w rozegraniu piłki, a podbudowani udanym pościgiem gospodarze bronią z poświęceniem.

AC Milan szuka możliwości odzyskania prowadzenia, ale czasu do końca spotkania pozostało już bardzo niewiele.

Torino. Schodzi: Ola Aina. Wchodzi: Koffi Djidji.

Żółtą kartkę otrzymał Ola Aina za opóźnianie gry.

Andrea Belotti bohaterem drugiej części spotkania.

Milan. Schodzi: Ismael Bennacer. Wchodzi: Ante Rebić.

Żółtą kartkę otrzymał Gianluigi Donnarumma za protestowanie.

Gol! Strzelił Andrea Belotti.

Rozpędzili się piłkarze Torino i to oni w tym momencie rozdają karty na boisku. Byki na prowadzeniu! Andrea Belotti z dubletem. Kapitan zespołu Waltera Mazzarrego podjął dwie próby dobicia uderzenia Simone Zazy do sieci aż zrobił to skutecznie przewrotką.

Żółtą kartkę otrzymał Alessio Romagnoli za protestowanie.

Czerwoną kartkę otrzymał Pepe Reina za protesty na ławce rezerwowych.

Gol! Strzelił Andrea Belotti. Asystował mu Tomas Rincon.

Jest wyrównanie! Kapitan Torino wziął odpowiedzialność na swoje barki i zakończył indywidualny atak potężnym uderzeniem zza pola karnego. Gianluigi Donnarumma nie interweniował idealnie i został pokonany. Byki dopadły Milan.

20 minut do końca podstawowego czasu. Milan wciąż na prowadzeniu dzięki strzałowi Krzysztofa Piątka, a jego przeciwnik ma coraz mniej czasu na odpowiedź.

Mieliśmy festiwal zmian. Po nim odrobinę mniej energii mają gospodarze, a Milan stara się wrócić do gry z pierwszej połowy. Giacomo Bonaventura poderwał się już do ataku po wejściu na plac.

Żółtą kartkę otrzymał Theo Hernandez za faul na Armando Izzo.

Pokazują pazury gospodarze. W ostatnim momencie wyratowali się piłkarze Milanu po płaskim dośrodkowaniu, które mogli wykorzystać obaj napastnicy Andrea Belotti oraz Simone Zaza.

Przygotowuje również zmiennika Marco Giampaolo. Powróci do ligi po kontuzji Giacomo Bonaventura.

Polak miał świetną szansę na drugiego gola!

Torino. Schodzi: Lyanco. Wchodzi: Cristian Ansaldi.

Piłka wstrzelona z prawego skrzydła przecięła pole bramkowe Milanu. Andrea Belotti nieomal wrzucił futbolówkę za kołnierz Gianluigiego Donnarummy.

Krzysztof Piątek! Pudło! To trzeba było wykorzystać i podwoić przewagę Milanu. Po podaniu Alessio Romagnolego napastnik Rossonerich był sam w polu karnym i natychmiast oddał uderzenie. Za wcześnie. Można było lepiej przymierzyć.

Hakan Calhanoglu był ponownie w polu karnym przeciwnika. Po wrzutce Rafaela Leao oddał sytuacyjne uderzenie wyraźnie ponad bramką zespołu z Turynu.

Torino FC nie złożyło broni i zamierza zapunktować. Ola Aina zatrudnił Gianluigiego Donnarummę uderzeniem z kilkunastu metrów, a interwencja bramkarza Milanu nie znajdzie się w kompilacji najlepszych. Na szczęście dla Rossonerich sparował piłkę na korner.

Szarżował Krzysztof Piątek, ale jego podanie w kierunku Hakana Calhanoglu zostało zatrzymane przez doskonale ustawionego Armando Izzo.

Przyglądamy się już drugiej połowie, a ta została otwarta beznadziejnym rozegraniem rzutu wolnego przez Daniele Basellego.

Sędzia dał sygnał do wznowienia walki.

Jednym z największych prześladowców Torino FC w calcio jest Dries Mertens. Dziś do bramki Byków trafił Krzysztof Piątek.

Czy Krzysztof Piątek strzeli drugiego gola w tym meczu?

Przerwa. W końcówce była szansa na wyrównanie po bezmyślnym wyjściu poza własne pole karne Gianluigiego Donnarummy. Zmarnował ją w katastrofalny sposób Andrea Belotti.

Doliczone trzy minuty.

Bramkarz Milanu uprzedził Simone Zazę i interweniował na przedpolu po wrzutce Oli Ainy z lewego skrzydła. Za moment przerwa.

Krzysztof Piątek przed szansą na strzelenie drugiego gola. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował obok bramki Salvatore Sirigu. Kolejna ciekawa sytuacja z udziałem reprezentanta Polski.

Byki trochę dłużej na połowie przeciwnika, ale pierwsza część meczu powoli dobiega końca, a Gianluigi Donnarumma nie był w realnych opałach.

Gianluigi Donnarumma miał kłopot na przedpolu. Sędzia nie uratował reprezentanta Włoch, którego mocno poturbował Simone Zaza.

Krzysztof Piątek nie wepchnął piłki do bramki po wstrzeleniu Francka Kessiego. Napastnik Milanu czuje, że mógł to skończyć celnym strzałem.

Kolejne przewinienie na Krzysztofie Piątku. Gospodarze często sprowadzają reprezentanta Polski na ziemię. Nie mają innego pomysłu w pojedynkach z napastnikiem Milanu.

Żółtą kartkę otrzymał Andrea Belotti za faul na Mateo Musacchio.

Sędzia pozwolił Rossonerim grać po agresywnym wejściu Hakana Calhanoglu w Andreę Belottego. Protestowali gospodarze, ale musieli szybko organizować się w obronie.

Żółtą kartkę otrzymał Simone Zaza za faul na Hakanie Calhanoglu.

Na razie tylko Krzysztof Piątek przymierzył do bramki.

Rafael Leao huknął za wysoko z kilkunastu metrów. Publiczność w Turynie reaguje z dezaprobatą na to co wyprawiają gospodarze na boisku.

AC Milan przyspieszył i nie pozwala na nic swojemu przeciwnikowi. Salvatore Sirigu ratował gospodarzy ponownie. Tym razem po uderzeniu Hakana Calhanoglu z dystansu.

Salvatore Sirigu interweniował na linii bramkowej. Bardzo efektowna obrona golkipera Torino po strzale Rafaela Leao. Milan nieoal zdobył w 22 minuty tyle goli co we wcześniejszych czterech spotkaniach.

Żółtą kartkę otrzymał Ismael Bennacer za faul na Simone Zazie.

Krzysztof Piątek z golem. Ponownie z rzutu karnego.

Gol! Strzelił Krzysztof Piątek.

AC Milan otworzył wynik. Za wykonanie rzutu karnego zabrał się Krzysztof Piątek, po którego strzale piłka poleciała z wysoką prędkością w lewy narożnik bramki. Salvatore Sirigu rzucił się w odpowiednią stronę, ale nie był w stanie zatrzymać piłki po mocnym strzale reprezentanta Polski. Krzysztof Piątek z drugim golem w sezonie.

Rzut karny dla Milanu po faulu Lorenzo De Silvestrego na Rafaelu Leao.

Milan w rozegraniu piłki. Inicjatywa w kwadransie otwierającym mecz przechodziła z jednej strony boiska na drugą, ale żadna z drużyn nie potrafiła długo dyktować warunków na boisku.

Chwilowo gospodarze w dziesięciu. Jeden z piłkarzy zbiegł do ławki rezerwowych.

Aktualnie z "10" w Milanie występuje Hakan Calhanoglu. Przed momentem mierzył na bramkę Torino.

Po przewinieniu na Krzysztofie Piątku niezła szansa na pokonanie bramkarza Torino z rzutu wolnego. Mur Torino organizował się absurdalnie długo, mimo to Hakanowi Calhanoglu nie udało się oddać strzału do bramki.

Żółtą kartkę otrzymał Lyanco za faul na Krzysztofie Piątku.

Nikt nie zorientował się o co chodzi Rafaelowi Leao i po jego podaniu nie było uderzenia na bramkę strzeżoną przez Salvatore Sirigu.

Gospodarze wymienili podania, ale jeszcze nie znajdowali się z piłką w polu karnym Milanu.

Akcja Torino. Lorenzo De Silvestri dostarczył piłkę na lewe skrzydło do Oli Ainy, któremu nie udało się przyspieszyć ataku. Skończyło się to wszystko przestrzelonym podaniem do Simone Zazy.

Już dwa upadki Krzysztofa Piątka. W pierwszym przypadku Marco Guida przyznał drużynie Polaka rzut rożny, a później tylko spojrzał w kierunku napastnika Milanu.

Pierwszy gwizdek.

Sędzia nic nie słyszy w słuchawce, więc piłkarze czekają.

Rozgrzewka Rossonerich.

Krzysztof Piątek tuż przed meczem.

Czy Krzysztof Piątek strzeli gola w meczu z Torino?

Milan nie miał swojego bohatera w ostatnich derbach Mediolanu i przegrał z Interem.

Piłkarze Milanu w Turynie. Theo Hernandez dziś od pierwszego gwizdka.

Trener Marco Giampaolo dokonał zmian, które po derbach Mediolanu marzyły się kibicom Milanu. Theo Hernandez zagra zamiast Ricardo Rodrigueza, a Ismael Bennacer zamiast Lucasa Biglii. Do jedenastki powraca po pauzie Davide Calabria.

Krzysztof Piątek zagra od początku.

Sędzia: Marco Guida

AC Milan przegrał w poprzedniej kolejce derby Mediolanu z Interem 0:2. Rossoneri mają sześć punktów za zwycięstwa 1:0 z beniaminkami Brescią Calcio oraz Hellasem Werona.

Piłkarze z Turynu przegrali trzy z ostatnich czterech meczów. Porażki 1:2 z Lecce i 0:1 z Sampdorią były wstydliwymi wynikami. Torino sąsiaduje z Milanem na najniższych lokatach w górnej połowie tabeli.

Torino FC wcześnie pożegnało się z europejskimi pucharami. Byki odpadły w ostatniej rundzie eliminacji Ligi Europy w dwumeczu z Wolverhampton Wanderers. Podopieczni Waltera Mazzarrego okazali się wyraźnie gorsi od przedstawiciela Premier League.