Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Legia Warszawa
41' Mateusz Wieteska 61' Dominik Nagy 88' Igor Lewczuk 90' Jose Kante
0:2

Koniec meczu. Legia Warszawa zagra w kolejnej rundzie Totolotek Pucharu Polski.

Szybka akcja Legii. Piłkę otrzymał Dominik Nagy, miał dobrą sytuację, ale strzelił w środek bramki, gdzie dobrze interweniował Mateusz Górski.

Jeszcze Puszcza Niepołomice walczy o zmianę wyniku tego spotkania.

Doliczone cztery minuty.

Gol! Strzelił Jose Kante. Asystował mu Luquinhas. 2:0 dla Legii Warszawa i losy awansu do kolejnej rundy Totolotek Pucharu Polski już chyba rozstrzygnięte. Podawał Luquinhas, Kante pobiegł na bramkę gospodarzy. W polu karnym minął obrońcę i pokonał bramkarza Puszczy.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Igor Lewczuk.

Z ostrego kąta strzelał Jose Kante, a słupek uratował Puszczę przed stratą gola. Chwilę później dobijał Luis Rocha, a znakomicie obronił Mateusz Górski.

Gra toczy się na połowie Puszczy Niepołomice. Goście rozgrywają piłkę.

Dośrodkowanie w pole karne Legii, gdzie piłkę pewnie złapał Radosław Cierzniak.

Domagoj Antolić dośrodkował w pole karne Puszczy. Nikt nie przeciął toru lotu piłki i ta przeleciała obok bramki.

Puszcza. Schodzi: Jakub Bąk. Wchodzi: Konrad Nowak.

W polu karnym uderzenie oddał Luquinhas. Bardzo niecelny strzał.

Śmielej w ostatnich minutach do ataku ruszyła Puszcza Niepołomice. Sporo do gry gospodarzy wniósł Michał Mikołajczyk.

Tym razem zamieszanie w polu karnym Legii. Wydawało się, że Puszcza stworzy dobrą okazję strzelecką. Zabrakło jednak uderzenia na bramkę drużyny z Warszawy.

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Paweł Stolarski.

Techniczne uderzenie z dystansu oddał Mateusz Praszelik. To był jednak niecelny strzał.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dominik Nagy.

Kolejne minuty mijają. Legia spokojnie rozgrywa piłkę.

Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?

Paweł Stolarski wstrzelił piłkę w pole karne gospodarzy, lecz tam zabrakło już uderzenia na bramkę Puszczy.

Z pierwszej piłki z 16 metrów strzelał Marcel Kotwica. Okazja na gola dobra, ale piłka przeleciała jednak obok bramki.

Uderzenie z dystansu Arvydasa Novikovasa. Piłkę pewnie złapał Mateusz Górski.

Od początku drugiej połowy Legia szuka okazji na podwyższenie prowadzenia.

Początek drugiej połowy.

Koniec pierwszej połowy. Legia Warszawa prowadzi 1:0.

Doliczona jedna minuta.

Uderzenie z dystansu Jose Kante zablokowane przez Konrada Stępnia.

Gol! Strzelił Mateusz Wieteska. Asystował mu Domagoj Antolić. Dośrodkowanie z rzutu rożnego, po którym celny strzał głową z około 5 metrów oddał Mateusz Wieteska. 1:0 dla Legii po bardzo ładnym golu.

Zamieszanie w polu karnym gospodarzy, ale ostatecznie zawodnicy Puszczy zdołali wybić piłkę.

Niecelnie z dystansu strzelał Marcel Kotwica.

Arvydas Novikovas dośrodkował w pole karne, gdzie ładny strzał głową oddał Mateusz Praszelik. Kapitalnie obronił jednak Mateusz Górski.

Zza pola karnego strzelał Andre Martins. Uderzenie zostało zablokowane.

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Puszczy. Obrońcy gospodarzy wybili piłkę.

Legia Warszawa rozgrywa piłkę na połowie Puszczy. To częsty obrazek w tym meczu.

Ciasno przed polema karnym Puszczy NiepołomiceLegia Warszawa szuka dokładnego rozegrania piłki.

Legia Warszawa szuka okazji na gola. Piłkarzom z PKO Ekstraklasy brakuje jednak wykończenia w polu karnym Puszczy.

Pierwsza od dawna akcja gospodarzy. Zza pola karnego efektowny strzał oddał Jose Embalo. Piłka przeleciała obok bramki. Oklaski z trybun otrzymał zawodnik Puszczy.

Arvydas Novikovas zagrywał w pole karne Puszczy, gdzie główkował Jose Kante. Strzał był jednak niecelny.

Znów groźnie w polu karnym gospodarzy, ale ostatecznie piłkę złapał bramkarz.

Z dystansu niecelnie strzelał Andre Martins. Sporą przewagę ma Legia, która stwarza sobie dobre okazje.

W polu karnym Jose Kante znakomicie dograł piłkę do niepilnowanego Mateusza Praszelika. Ten miał świetną okazję, lecz oddał niecelny strzał z około 11 metrów. To powinien być gol.

Dośrodkowanie Pawła Stolarskiego. W polu karnym do piłki wyskoczył Jose Kante, lecz wrzutka była zbyt mocna.

Domagoj Antolić dośrodkował z rzutu wolnego. Piłka wybita, dopadł do niej jeszcze Dominik Nagy, lecz jego uderzenie z około 17 metrów było niecelne.

Rzut wolny dla Legii. Dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.

Szybka odpowiedź Legii. Akcja w duecie Dominik Nagy - Luis Rocha. Strzelał ten pierwszy z kilkunastu metrów, lecz to było uderzenie niecelne.

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zza pola karnego strzelał Marcel Kotwica. To było jednak uderzenie niecelne.

Akcja ofensywna gospodarzy. Popędził z piłką Jakub Bąk, szukał dogrania w pole karne, ale skończyło się na rzucie rożnym.

Zaczynamy!

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.

Przypomnijmy, że w kolejnej rundzie Totolotek Pucharu Polski jest już Legia II Warszawa

Kto awansuje do kolejnej rundy Totolotek Pucharu Polski?

Spotkanie poprowadzi Artur Aluszyk (Barlinek).

Przed nami spotkanie 1/32 finału Totolotek Pucharu Polski, w którym drużyna z Fortuna I ligi - Puszcza Niepołomice, zmierzy się z Legią Warszawa. Początek meczu o godzinie 20:30.