Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Cracovia
16' Filip Piszczek 25' Bojan Cecarić 37' Tomas Vestenicky 45' Sergiu Hanca 51' Tomas Vestenicky 90+4' Pelle van Amersfoort
Jagiellonia Białystok
41' Juan Camara 43' Tomas Prikryl 45' Bartosz Kwiecień 64' Ivan Runje 85' Wojciech Błyszko
4:2

Koniec spotkania. Cracovia w kolejnej rundzie Totolotek Pucharu Polski.

Gol! Strzelił Pelle van Amersfoort. Asystował mu Mateusz Wdowiak. 4:2 dla Cracovii. Świetne podanie Wdowiaka, po którym sam na sam z bramkarzem znalazł się Pelle van Amersfoort. Piłkarz Cracovii pewnie tę sytuację wykorzystał.

Jeszcze akcja ofensywna Cracovii, ale wynik bez zmian. Już w ataku Jagiellonia.

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, po którym niecelnie główkował Ivan Runje.

Będzie rzut wolny dla Jagiellonii Białystok. Okazja na dośrodkowanie w pole karne Cracovii.

Doliczone cztery minuty.

Pomocy medycznej potrzebuje Filip Piszczek. Chwilowa przerwa w grze.

Wrzutka z rzutu rożnego w pole karne Cracovii. Piłka wybita, po chwili faul na zawodniku gospodarzy. Piłka dla Cracovii.

Gol! Strzelił Wojciech Błyszko.

Jagiellonia walczy o wynik! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w polu karnym Cracovii doszło do zamieszania. Dobrze odnalazł się Wojciech Błyszko i z kilku metrów skierował piłkę do bramki.

Co za okazja Jagiellonii! Jesus Imaz wyłożył piłkę w polu karnym Cracovii, gdzie z kilku metrów niecelnie strzelał Andrej Kadlec. To powinien być gol.

Filip Piszczek oddał strzał głową, ale to było uderzenie niecelne.

Uderzenie niemal z narożnika pola karnego oddał Filip Piszczek. Piłka przeleciała nad bramką Jagiellonii.

Sporo niedokładności teraz na boisku.

Zaskakujący strzał z dystansu oddał Bojan Cecarić. Bardzo ładne uderzenie, ale jednak minimalnie niecelne.

Z dystansu niecelnie strzelał Juan Camara. Piłka przeleciała obok bramki.

Dośrodkowanie w pole karne Cracovii. Piłka jednak pewnie wybita przez obrońcę.

Nie ma gola! Filip Piszczek! Filip Piszczek nie wykorzystał rzutu karnego. Jego uderzenie obronił Grzegorz Sandomierski.

Rzut karny dla Cracovii! Sędzia odgwizdał faul Ivana Runje na Filipie Piszczku.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ivan Runje.

Groźna akcja Cracovii, ale w polu karnym zabrakło wykończenia zawodnikom gospodarzy.

Tomas Prikryl dośrodkował w pole karne Cracovii, gdzie piłkę pewnie złapał Lukas Hrosso.

Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?

Jagiellonia Białystok stara się grać wysokim pressingiem i odbierać piłkę na połowie rywala.

Zamieszanie w polu karnym Cracovii, ale ostatecznie gospodarze zdołali wybić piłkę.

Z dystansu strzelał Bojan CecarićGrzegorz Sandomierski pewnie obronił to uderzenie.

Gol! Strzelił Tomas Vestenicky.

Piękne uderzenie z dystansu oddał Tomas Vestenicky, piłkę trącił jeszcze głową Ivan Runje, a ta wpadła do bramki. 3:1 dla Cracovii!

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Cracovii. Piłkę wrzucał Guilherme, lecz tę pewnie wybił jeden z obrońców gospodarzy.

Początek drugiej połowy.

Koniec pierwszej połowy. 2:1 prowadzi Cracovia.

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Kwiecień.

Żółtą kartkę otrzymał Sergiu Hanca.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Tomas Prikryl.

Gol! Strzelił Juan Camara.

Gol kontaktowy dla Jagiellonii! W polu karnym z kilkunastu metrów z ostrego kąta strzelał Juan Camara. Mocne uderzenie, a piłka przy słupku wpadła do bramki. Wydaje się, że w tej sytuacji lepiej mógł się zachować bramkarz gospodarzy.

Sergiu Hanca dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne gości. Źle wybijał ją Grzegorz Sandomierski, ale ta ostatecznie wyleciała poza boisko.

Żółtą kartkę otrzymał Tomas Vestenicky.

Kolejne minuty mijają, a sytuacja na boisku nie ulega zmianie. Jagiellonia Białystok przy piłce, rozgrywa ją i stara się zaskoczyć Cracovię.

Dobrze Cracovia gra w defensywie. Jagiellonia Białystok nie potrafi wypracować sobie dogodnej okazji.

Jagiellonia Białystok przy piłce. Goście rozgrywają piłkę na własnej połowie.

Gol! Strzelił Bojan Cecarić. Asystował mu Filip Piszczek.

Szybka odpowiedź Cracovii i 2:0 dla gospodarzy! Filip Piszczek zagrał wzdłuż bramki, podanie wślizgiem zamknął Bojan Cecarić i skierował piłkę do bramki.

Wybroniła się Cracovia! Strzał z rzutu wolnego z kilku metrów, ale Lukas Hrosso wybronił sytuację! Bramkarz odbił piłkę głową!

Sędzia odgwizdał rzut wolny dla Jagiellonii po podaniu zawodnika Cracovii do swojego bramkarza. Do bramki Cracovii kilka metrów! Dobra okazja dla gości!

Jagiellonia Białystok stara się doprowadzić do remisu, ale na razie gra toczy się w środkowej strefie boiska.

Gol! Strzelił Filip Piszczek.

Najpierw dośrodkowanie z rzutu rożnego. Potem jeszcze Sergiu Hanca z ostrego kąta strzelał na bramkę. Grzegorz Sandomierski odbił piłkę, a do bramki dobił ją Filip Piszczek.

Jagiellonia rozgrywa piłkę na połowie Cracovii. Dośrodkowanie w pole karne, ale nic z tej akcji zawodnikom z Białegostoku nie wyszło.

Okazja dla Jagiellonii. Dośrodkowanie w pole karne Guilherme, po którym niecelnie główkował jednak Jesus Imaz.

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Bartosz Kwiecień. To był jednak strzał niecelny.

Gra toczy się w środkowej strefie boiska. Oba zespoły badają swoje możliwości.

Lekkie zamieszanie w polu karnym Jagiellonii, ale ostatecznie piłkę wybił Bartosz Kwiecień.

Pierwsza akcja Jagiellonii Białystok, ale poradzili sobie z atakiem gości zawodnicy z Krakowa.

Zaczynamy!

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.

Kto awansuje do kolejnej rundy Totolotek Pucharu Polski?

Spotkanie poprowadzi Krzysztof Jakubik (Siedlce).

Przed nami spotkanie 1/32 finału Totolotek Pucharu Polski, w którym Cracovia zmierzy się z Jagiellonią Białystok. Początek meczu o godzinie 17:30.