Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Widzew Łódź
20' Sebastian Zieleniecki 85' Marcin Robak 90+4' Marcin Robak
Śląsk Wrocław
23' Mariusz Pawelec 46' Diego Żivulić 90' Mariusz Pawelec
2:0

Koneic spotkania. Widzew Łódź w kolejnej rundzie Totolotek Pucharu Polski.

Gol! Strzelił Marcin Robak. 2:0 dla Widzewa! Marcin Robak strzelił w środek bramki i wykorzystał "jedenastkę"!

Rzut karny dla Widzewa! W polu karnym przez Diego Żivulicia faulowany był Marcin Robak!

Śląsk stara się rozegrać akcję na połowie Widzewa. Łodzianie dobrze jednak prezentują się w defensywie.

Doliczone trzy minuty.

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Mariusz Pawelec. Obrońca Śląska faulował rywala.

Śląsk Wrocław zdecydowanie ruszył do ataku.

Gol uznany, gramy dalej.

Trwa jeszcze analiza VAR.

Gol! Strzelił Marcin Robak.

Widzew przejął piłkę na połowie Śląska. Mariusz Pawelec wybijał piłkę spod nóg Robaka, ta trafiła do Konrada Gutowskiego. Ten oddał strzał, piłka odbiła się jeszcze od Robaka i wpadła do bramki! 1:0 dla Widzewa.

Nieco więcej teraz gry na połowie Widzewa, ale łodzianie dobrze oddalają grę od własnej bramki.

Widzew. Schodzi: Kornel Kordas. Wchodzi: Sebastian Rudol.

Robert Pich miał przed sobą tylko bramkarza Widzewa. Strzelał z ostrego kąta, ale Wojciech Pawłowski nie dał się zaskoczyć.

Gramy dalej.

Przerwa w grze. Na boisku leżał Mariusz Pawelec.

Robi się sporo miejsca na boisku. Zanosi się na ciekawą końcówkę regulaminowego czasu gry.

Groźne dośrodkowanie w pole karne Śląska, gdzie dobrze i ofiarnie piłkę wypiąstkował Daniel Kajzer.

Mateusz Możdżeń zagrał przed bramkę Śląska. Dobrze piłkę wybili wrocławianie.

Teraz Widzew będzie miał rzut wolny na wysokości pola karnego. I okazja na dośrodkowanie w pole karne WKS-u.

Ładne dośrodkowanie Damiana Gąski, ale piłkę wybił Daniel Tanżyna.

Szybka akcja Śląska i Filip Marković faulowany na wysokości pola karnego Widzewa. Będzie rzut wolny i okazna na dośrodkowanie w pole karne rywala.

Daniel Mąka dośrodkował w pole karne Śląska, gdzie zabrakło jednak zawodnika Widzewa. Jeszcze będzie jednak rzut rożny.

Widzew Łódź szuka okazji na gola. Gospodarze często goszczą w okolicy pola karnego WKS-u.

Mateusz Możdżeń dośrodkował z rzutu wolnego. Zbyt lekkie dośrodkowanie i piłkę wybili wrocławianie.

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, po którym główkowal Erik Exposito. Uderzenie obronił Wojciech Pawłowski.

Ładna, zespołowa akcja Śląska Wrocław zakończona niecelnym strzałem Erika Exposito z kilkunastu metrów.

Niezbyt ciekawy fragment spotkania. Sporo chaosu na boisku.

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Piotr Celeban.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Diego Żivulić.

Początek drugiej połowy.

Koniec pierwszej połowy. W Łodzi jak na razie bez goli.

Niemal z narożnika pola karnego strzelał Filip Marković. Uderzenie zostało zablokowane.

Uderzenie z dystansu Mateusza Możdżenia. Piłka przeleciała obok bramki.

Jeszcze jedno dośrodkowanie z rzutu wolnego. Główkował Piotr Celeban, rykoszet i piłka poza boiskiem.

Damian Gąska dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne Widzewa. Piłkę wybił Marcin Robak.

Doliczone dziewięć minut.

Sporo teraz niedokładności na boisku.

Nie ma jednak rzutu karnego. Gramy dalej.

Trwa jeszcze analiza VAR. Sędzia pobiegł obejrzeć sytuację.

Sędzia odgwizdał rzut karny dla Widzewa za zagranie piłki ręką.

Dośrodkowanie w pole karne Śląska i... rzut karny dla Widzewa!

Dośrodkowanie Marcina Robaka w pole karne Śląska. Zbyt mocne i piłka poza boiskiem.

Na bramkę Widzewa strzelał Erik Exposito. Piłka odbiła się od słupka, a sędzia wcześniej odgwizdał spalonego.

Konrad Gutowski zagrywal w pole karne Śląska. Piłka wyleciała poza boisko. To nie było dobre zagranie zawodnika Widzewa.

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Widzewa. Piłka została wybita przez łodzian.

Ładne dośrodkowanie Kamila Dankowskiego. Główkował Damian Gąska, a świetnie obronił Wojciech Pawłowski.

Szybka odpowiedź Widzewa. Uderzenie z ostrego kąta z kilkunastu metrów Daniela Mąki. Piłka przeleciała nad bramką.

Potężne uderzenie piłkarza Śląska w polu karnym Widzewa. Uderzenie jednak zablokowane przez jednego z zawodników gospodarzy.

Błąd przy wybijaniu piłki popełnił Piotr Celeban. Przejął ją Marcin Robak, lecz nie zdołał oddać strzału. Futbolówka ponownie dla WKS-u.

Nieco spokojniejszy fragment spotkania.

Mateusz Możdżeń dośrodkował piłkę z rzutu wolnego. Pewnie wybili ją obrońcy Śląska.

Żółtą kartkę otrzymał Mariusz Pawelec. Za zagranie piłki ręką. Rzut wolny dla Widzewa.

Dośrodkowanie w pole karne Śląska. Piłkę wybił Piotr Celeban.

Z rzutu wolnego strzelał Damian Gąska. Ładne uderzenie, ale piłka przeleciała centymetry obok bramki.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sebastian Zieleniecki. Rzut wolny dla Śląska. Dobra okazja na strzał na bramkę.

Daniel Mąka szukał otwierającego podania do Przemysława Kity. Akcję Widzewa przerwali obrońcy Śląska.

Łodzianie spokojnie rozgrywają piłkę na własnej połowie boiska.

Dwa strzały zawodników WKS-u na bramkę Widzewa. Oba uderzenia zablokowane.

Spotkanie wznowione. Gramy dalej. Przerwa trwała około dziesięć minut.

Zawodnicy na boisku wymieniają podania - wygląda to jak rozgrzewka.

Zawodnicy znów schodzą pod ławki rezerwowych.

Piłkarze na boisku czekają na wznowienie spotkania.

Czekamy, aż spotkanie zostanie wznowione.

Piłkarze schodzą z boiska

Spotkanie zostało na chwilę przerwane. To efekt odpalonych rac przez kibiców.

Jak na razie gra toczy się w środkowej strefie boiska.

Zaczynamy!

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.

Kto awansuje do kolejnej rundy Totolotek Pucharu Polski?

Spotkanie poprowadzi Wojciech Myć (Lublin).

Przed nami spotkanie 1/32 finału Totolotek Pucharu Polski, w którym Widzew Łódź zmierzy się ze Śląskiem Wrocław. Widzew wystepuje w II lidze, a Śląsk to wicelider PKO Ekstraklasy. Początek meczu o godzinie 20:30.