Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Zagłębie Sosnowiec
58' Rafał Grzelak 60' Patryk Mularczyk
ŁKS Łódź
21' Piotr Pyrdoł 53' Artur Bogusz 63' Bartłomiej Kalinkowski 69' Rafał Kujawa
0:3

Koniec. ŁKS wygrał w Sosnowcu z Zagłębiem i awansował do kolejnej rundy rozgrywek o Puchar Polski.

Zagłębie gra w osłabieniu. Kieca nie jest w stanie kontynuować gry.

Zagłębie w osłabieniu. Poza boiskiem opatrywany jest Kieca. Gospodarze już wykorzystali limit zmian.

Strzał z ok. 20 metrów Bryły, piłka minęła bramkę Zagłębia.

Problemy zdrowotne ma Bryła. Zawodnik ŁKS-u potrzebuje pomocy medycznej.

W tym meczu już wszystko jasne. Do końca kwadrans.

Gol! Strzelił Rafał Kujawa. Asystował mu Artur Bogusz. Dośrodkował Bogusz, Polczak nie zdołał wybić piłki. Dopadł do niej Kujawa i głową wpakował do bramki. 0:3!

ŁKS Łódź. Schodzi: Pirulo. Wchodzi: Dani Ramirez.

Mocny strzał Szweda z ok. 23 metrów. Piłka odbiła się od poprzeczki. Malarz nawet nie drgnął.

Karbowy uderzył z rzutu wolnego, daleko od celu.

Żółtą kartkę otrzymał Bartłomiej Kalinkowski.

Optyczna przewaga należy do Zagłębia. Gospodarze jednak atakują bez przekonania w powodzenie akcji.

Żółtą kartkę otrzymał Patryk Mularczyk.

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Grzelak.

Gol! Strzelił Artur Bogusz. Asystował mu Dragoljub Srnić. Po rzucie rożnym Srnić dograł do Bogusza, a ten pokonał Stępniowskiego. 0:2 i już chyba po emocjach!

Akcja Kujawy, strzał na rzut rożny sparował Stępniowski.

Spokojne pierwsze minuty po przerwie. Niewiele się dziejena boisku.

Wracamy do gry.

Przerwa. ŁKS bliżej kolejnej rundy. Łodzianie prowadzą w Sosnowcu 1:0.

Kolejny raz Stępniowski, który obronił mocny strzał Trąbki. Mogło być 0:2.

Groźna akcja ŁKS-u. Czujny w bramce Zagłębia był jednak Stępniowski, który złapał piłkę.

Sprzed pola karnego groźnie uderzył Kujawa. Stępniowski zdołał sparować strzał.

Po objęciu prowadzenia łodzianie więcej uwagi poświęcają obronie własnej bramki.

Akcja ŁKS-u przerwana. Na spalonym znalazł się Kujawa.

Miejsce do oddania strzału znalazł sobie Ryndak. Uderzenie zostało jednak zablokowane.

Rzut rożny dla Zagłębia. Po dograniu z rogu sędzia przerwał grę dopatrując się faulu w ataku.

Po zdobycia gola ŁKS na niezbyt wiele pozwala graczom Zagłębia.

Gol! Strzelił Piotr Pyrdoł. Szybka akcja łodzian. W pole karne z piłką wpadł Pyrdoł i mocnym strzałem pokonał Stępniowskiego. 0:1!

Łodzianie ponownie próbowali uderzenia z dystansu. Strzał Rozwandowicza był jednak niecelny.

Kolejny strzał Kalinkowskiego. Tym razem Stępniowski wybił piłkę na rzut rożny.

Wyrównane pierwsze minuty. Piłkarze szukają okazji do zdobycia gola. Czujni są jednak obrońcy.

Strzał z dystansu oddał Kalinkowski. Piłka poszybowała wprost w dobre ustawionego Stępniowskiego.

Sprytnie chcieli gospodarze rozegrać rzut rożny. Jednak łodzianom akcję udało się przerwać.

ŁKS powinien prowadzić. Przed świetną szansą znalazł się Pyrdoł. Z kilku metrów uderzył w bramkarza. Poprawka Trąbki poszybowała obok bramki!

Pierwsza akcja Zagłębia. Akcja jednak przerwana. Spalony.

Gramy!

Mecz poprowadzi Łukasz Szczech (Warszawa).

Która z drużyn awansuje do kolejnej rundy?

Przed nami ostatni mecz 1/32 finału Totolotek Pucharu Polski. Spadkowicz z ekstraklasy Zagłębie Sosnowiec podejmie beniaminka ligi ŁKS Łódź.