Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Atalanta Bergamo
47' Mario Pasalić 55' Robin Gosens 88' Rafael Toloi
SSC Napoli
68' Mario Rui
2:0

Koniec. Atalanta pokonała Napoli 2:0.

Strzał z dystansu Zielińskiego poszybował wprost w bramkarza.

Napoli w ataku, jednak w próbach gości jest sporo chaosu.

Sędzia doliczył 4 minuty.

Atalanta Bergamo. Schodzi: Rafael Toloi. Wchodzi: Boko Sutalo.

Żółtą kartkę otrzymał Rafael Toloi.

Atalanta Bergamo. Schodzi: Alejandro Gomez. Wchodzi: Adrien Tameze.

Napoli utrzymuje się przy piłce, jednak w środku pola. A czasu do końca coraz mniej.

Goście biją głową w mur. Atalanta spokojnie rozbija próby Napoli.

Atalanta Bergamo. Schodzi: Berat Djimsiti. Wchodzi: Hans Hateboer.

Milik wbił piłkę do bramki Napoli po odbitej futbolówce przez bramkarza. Polak był jednak na spalonym. Wciąż 2:0.

Napoli pod polem karnym Atalanty. Goście mają jednak cały czas z kreowaniem zagrożenia.

Niespełna kwadrans do końca. Atalanta kontroluje przebie gry. Napoli stara się atakować, ale bez większego powodzenia.

Atalanta cofnęła się i nastawiła na kontry. Napoli stara się atakować, ale próby są dość niemrawe.

Miejsce do oddania uderzenia wypracował się Fabian Ruiz, piłka minęła jednak bramkę o dwa metry!

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mario Rui.

To mogła być groźna akcja Atalanty, nie miał jednak kto zamknąć akcji skutecznym uderzeniem.

Atak pozycyjny Napoli, wszystko dzieje się na połowie Atalanty, ale daleko od pola karnego.

Hirving Lozano doszedł do uderzenia, ale piłka poszybowała wprost w bramkarza.

Napoli w końcu na dłużej na połowie Atalanty. Goście mają problemy z kreowaniem okazji bramkowych.

Gol! Strzelił Robin Gosens. Asystował mu Rafael Toloi. Szybka akcja Atalanty, piłkę w polu karnym otrzymał Toloi, ale skiksował. Futbolówka trafiła do Gosensa, który płasko trafił do siatki. 2:0!

Po objęciu prowadzenia wciąż więcej z gry mają gospodarze. Napoli nie potrafi odpowiedzieć miejscowym.

Gol! Strzelił Mario Pasalić. Asystował mu Alejandro Gomez. Tragiczna postawa gospodarzy w defensywie. Piłkarze Napoli przejęli piłkę przed własnym polem karnym, ale po chwili ponownie ją zgubili. Gomez zagrał w pole karne, a niepilnowany Pasalić głową pewnie trafił do siatki. 1:0!

Wracamy do gry!

Przerwa. Bez goli w Bergamo. Po zmianie stron oczekujemy więcej od tego meczu.

Do uderzenia głową doszedł Matteo Politano, ale pomylił się dość wyraźnie.

Gramy na stojąco, piłkarze chcą dograć premierową odsłonę bez strat.

Sędzia doliczyłl 4 minuty.

Na strzał zdecydował się Mertens, ale pewnie bramkarz miejscowych.

Po rzucie rożnym spore zamieszanie tuż przed bramką Napoli. Dwóch zawodników gospodarzy skiksowało, ostatecznie Meret złapał piłkę.

Zagranie do Zielińskiego, bramkarz wybiegł na osiemnasty metr i szczupakiem wybił piłkę sprzed nóg nadbiegającego Polaka.

Kolejna próba z dystansu Insigne, Pierluigi Gollini nie dał się zaskoczyć.

Przerwa w grze wyraźnie źle wpłynęła na piłkarzy. Niewiele dzieje się na boisku.

Akcja Napoli, strzał z dystansu Lorenzo Insigne, piłka otarła się o obrońcę i ponad bramką wyszła na rzut rożny.

SSC Napoli. Schodzi: David Ospina. Wchodzi: Alex Meret.

Ospina został zniesiony z boiska. Uraz głowy wygląda na poważny.

Cały czas trwa przerwa w grze. Ospina do gry już nie wróci.

Przerwa w grze. Urazu doznał Ospina, który przy interwencji zderzył się z jednym z zawodników. Pojawiła się krew, łuk brwiowy do klejenia.

Krótko rozegrano rzut wolny, uderzał Gomez, świetnie w bramce Ospina.

Kolejny faul na kartkę, ale sędzia po raz kolejny nie zdecydował się na jej pokazanie. Tym razem upiekło się Demme.

Robin Gosens ostro potraktował rywala, ale obyło się bez kartki.

Sporo dyskusji, pokazywania swoich racji. Okazje jak na razie tylko dwie.

Groźnie z dystansu uderzył Alejandro Gomez, Ospina zdołał sparować piłkę na rzut rożny.

Dośrodkowanie na ósmy metr, głową uderzał Kalidou Koulibaly, ale pomylił się o metr.

Kwadrans za nami. Niewiele się dzieje na boisku.

Atalanta starała się zagrozić Napoli. Po wrzutce Ospina pewnie złapał piłkę.

Składna akcja gości zakończona niecelnym strzałem Mertensa.

Piłka w bramce Atalanty. Gol jednak nie mógł zostać uznany, dwóch piłkarzy Napoli było na spalonym.

Dość ospałe pierwsze minuty. Gra toczy się w środku pola. Niewiele się dzieje.

Mario Rui ostro potraktowany przez rywala. Zawodnik Napoli przez dłuższy moment zbierał się z boiska.

Gramy!

Mecz poprowadzi Daniele Doveri.

Kto wygra mecz?

Atalanta w Serie A jest 4. (57 pkt.), Napoli plasuje się na 6. miejscu, ale do czwartkowego rywala ma aż dwanaście punktow mniej.